Home » Testy » Logická hra: Máš schopnosti na splnenie tejto úlohy?

Logická hra: Máš schopnosti na splnenie tejto úlohy?

Zhromaždite svoju koncentráciu a trpezlivosť a dobre sa zabavte pri tejto logickej hre.

Táto hra preverí vaše logické a pozorovacie schopnosti. Sústreďte sa a trpezlivo sa bavte pri tejto logickej hre.

Z čoho sa skladá táto logická hra?

Pri tejto logickej hre vám bude predložená ilustrácia. Tá je doplnená tromi obrázkami A, B a C, z ktorých jeden má byť obrázok zhora. Tieto tri obrázky sú si veľmi podobné, líšia sa len niekoľkými farbami. Vaším cieľom je zistiť, ktorý z nich je správny. Kľúčom k úspechu je pozorovanie. Pomocou farieb môžete urobiť porovnanie s ilustráciou.

© Pextex

Prečo hrať logickú hru?

Na precvičovanie intelektuálnych schopností a zároveň zábavu nie je nič lepšie ako logické hry: dobrý spôsob, ako sa zabaviť a zároveň si zdokonaliť svoje schopnosti. Okrem toho pomáhajú stimulovať mozog, získať predstavu o intelektuálnych nedostatkoch, ktoré človek môže mať, ako sú problémy so sústredením a pozorovaním. A čo je ešte dôležitejšie, logické hry pomáhajú tieto problémy odstrániť.

Čtěte také  Optická ilúzia: Dokážete, že máte výnimočné vizuálne schopnosti, a nájdete falošné logo Twitteru?

Aká bola správna odpoveď?

Správna odpoveď bola C. Gratulujeme tým, ktorí našli riešenie. Vaše logické a pozorovacie schopnosti na nás urobili dojem. Ako vidíte, farby na tomto treťom obrázku presne zodpovedajú farbám na ilustrácii. Hoci sú farebné políčka na ilustrácii v rôznych úrovniach, po pohľade na ilustráciu zhora sú všetky viditeľné a mali by sa brať do úvahy. Prvý rad farieb na obrázku A je nesprávny, pretože chýba žlté políčko, rovnako ako posledný rad farieb na obrázku B. Jediným zostávajúcim obrázkom je obrázok C, ktorý nemá žiadne chyby.

Riešenie je uvedené vyššie.

© Pextex

Neváhajte zdieľať svoje výsledky a túto logickú hru na sociálnych sieťach, aby si ju mohli užiť aj vaši priatelia a rodina.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen