Home » Testy » Logický test: Čo je na obrázku zlé? Máte 10 sekúnd!

Logický test: Čo je na obrázku zlé? Máte 10 sekúnd!

Dokážete určiť, čo je na obrázku zlé?

Obraz, ktorý vám dnes predstavujeme, vyzerá veľmi pokojne, ale niečo nie je v poriadku. Musíte otvoriť oči a nebáť sa pozrieť. Keď už hovoríme o strachu, vedeli ste, že niektorí ľudia s omatofóbiou sa boja ľudských očí? Táto fóbia sa premieta do panického strachu pozerať sa ľuďom do očí a naopak. V teste, ktorý vám predstavujeme, sa budete musieť pozrieť na ilustráciu, priamo do očí, a nájsť prvok, ktorý nie je normálny.

Čo je zlé na tomto obrázku, ktorý vyzerá úplne normálne?

Dnešný test je vizuálny a analytický test. Budete musieť použiť obe schopnosti, aby ste našli narušiteľa na obrázku. Nie je to nevyhnutne ťažké, ale niektoré zručnosti sú potrebné na to, aby ste vedeli, čo nie je v poriadku. Je určený najmä pre dospelých a deti ho pravdepodobne nezvládnu.

Čtěte také  IQ test: Hádanka 5 sestier. Ak dokážete vyriešiť túto hádanku, ste skutočný génius!
© Pextex

Ak chcete prejsť týmto vizuálnym testom, musíte obrázok dôkladne preskúmať a zistiť, čo nie je v poriadku. Môže to byť objekt, časť scenérie, farba alebo celkový vzhľad, ktorý nezodpovedá určitej logike reality. Pozrite si všetky prvky obrazu a všetky detaily, narušiteľ je niekde skrytý. Je dôležité venovať veľkú pozornosť a byť vnímavý, aby ste zistili, čo nie je v poriadku. Buďte opatrní, tento test je časovo obmedzený a na nájdenie tohto prvku máte len 10 sekúnd.

Našli ste chybu na obrázku?

Časový limit 10 sekúnd vypršal. Test sa skončil. Dúfame, že sa vám táto malá hra páčila a našli ste správnu odpoveď.

Riešenie testu

Na prvý pohľad táto ilustrácia odráža dokonalý obraz kampane, zatiaľ na nej nie je nič zlé. Váš pohľad však začali rušiť tri prvky, ktoré dokonale vyniknú: auto, postava so psom a nápis. Vaša vízia je správna, votrelec sa nachádza medzi týmito tromi propozíciami.

Čtěte také  Dokážte, že vaša logika je správna, a správne premiestnite zápalky tak, aby tvorili najmenšie číslo!

Ak si najprv preštudujeme auto, vidíme, že jazdí vľavo a že volant je vpravo. Na tom nie je nič zlé, niektoré krajiny jazdia vľavo. Po druhé, starý muž kráča uprostred cesty, tiež nič nezvyčajné, keďže tam nie je chodník. Po tretie, smerovník, je to smerovník pre križovatku. Keďže však ide o ľavostrannú cestu, značka by mala byť na druhej strane cesty.

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen