Home » Testy » Logický test: Kto je v tejto miestnosti pánom domu? Zistite to za 30 sekúnd!

Logický test: Kto je v tejto miestnosti pánom domu? Zistite to za 30 sekúnd!

Ste dostatočne inteligentný na to, aby ste vedeli, kto vlastní túto kanceláriu? Vyskúšajte si tento test a zistite, akí ste šikovní.

V tejto kancelárii je majiteľom len jedna osoba, viete, kto to je? Mimochodom, viete o tom, že v práci trávime v priemere 8 hodín denne, 5 dní v týždni, čo znamená, že počas života strávime 99 117 hodín?

Ak si to prepočítate až do dôchodku, vyjde vám neuveriteľných 11,5 roka. Už chápete, prečo hovoríme, že práca je druhý domov? Urobte si test a skúste nájsť majiteľa domu na tomto obrázku.

© Pextex

Aký je zmysel tohto zábavného testu?

S potešením vám predstavujeme náš úplne nový test odpočtu. Táto hra je zábavná a veľmi zábavná. Umožní vám rozvíjať vaše analytické a dedukčné schopnosti. Na úspešné zvládnutie tohto testu budete musieť využiť svoje logické a pozorovacie schopnosti. Cieľom testu je zistiť, kto je majiteľom miesta na obrázku.

Čtěte také  IQ test: otestujte svoje pozorovacie schopnosti a nájdite 25 anomálií za menej ako 60 sekúnd.

Budete musieť venovať pozornosť každému detailu, každej stope, aby ste našli odpoveď. Tento test je skvelým spôsobom, ako si otestovať svoj mozog a zároveň sa zabaviť. Sme si istí, že sa vám tento nový test bude páčiť a vyjdete z neho múdrejší. Tak čo, ste pripravení na túto výzvu?

Ako zistíte, komu patrí kancelária?

Aby ste zistili, kto je majiteľom kancelárie, musíte byť analytickí a pozorne sledovať scénu. Vidíte troch rôznych mužov: jeden sedí a dvaja stoja. Dvaja z nich sú oblečení v pracovnom oblečení, zatiaľ čo tretí je oblečený ležérne. Sú tu aj tri sedadlá, ktoré môžu byť dôležitým prvkom pri hľadaní riešenia tohto testu.
Je potrebné dôkladne analyzovať každý prvok na obrázku, aby sme dospeli k logickému záveru a vydedukovali, kto je majiteľom kancelárie. Možno je majiteľom sediaci muž, alebo sú to dvaja muži v pracovnom oblečení!

Čtěte také  IQ test: Hádanka 5 sestier. Ak dokážete vyriešiť túto hádanku, ste skutočný génius!

Riešenie

Majiteľom kancelárie bolo číslo 3. Máte rovnakú odpoveď? Gratulujeme! Nemá na sebe sako, a predsa je na strednej stoličke sako. To bola nápoveda, ktorú ste si museli všimnúť, aby ste získali odpoveď. Ak ste odpoveď nezachytili, nebojte sa, vytvoríme viac takýchto testov, aby ste sa mohli zlepšiť.

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen