Home » Testy » Logický test: Ktorý z týchto skútrov dorazí na čerpaciu stanicu? Máte 30 sekúnd!

Logický test: Ktorý z týchto skútrov dorazí na čerpaciu stanicu? Máte 30 sekúnd!

Na tento test bludiskana čerpaciu stanicu sa dostane len skúter. Mimochodom, vedeli ste, odkiaľ pochádza slovo skúter? Názov skúter je anglické slovo, ktoré bolo prvýkrát použité na označenie ľahkého dvojkolesového motocykla v roku 1916. Je odvodené od anglického slovesa „to scoot“, čo znamená „rýchlo sa rozbehnúť“. V tejto hre to znamená, budete musieť nájsť kolobežku, ktorá sa dokáže dostať cez tento labyrint. Všetko, čo musíš urobiť, je 60 sekúnd na úspech.

©Fondaction-alsace

Ktorý skúter si nájde cestu von?

Táto hra s bludiskom je klasikou, ktorú si v detstve užil každý. Je to nadčasová hra, ktorú hrajú celé generácie detí aj dospelých. Vďaka slepým cestám a slepým uličkám je ľahké sa stratiť a uviaznuť. A predsa je to práve táto náročnosť, ktorá robí hru takou návykovou a vzrušujúcou.

Čtěte také  Test osobnosti: Postava, ktorú uvidíte ako prvú, odhalí vašu najtajnejšiu povahovú črtu.

Hráči musia byť rýchli a predovšetkým sústredení, aby našli správnu cestu. Táto hra je ideálna pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť a zabaviť sa bez toho, aby museli príliš premýšľať. Na rozdiel od iných hier nevyžaduje žiadnu stratégiu ani výpočty. Budete si však musieť dávať pozor na čas, pretože máte len 60 sekúnd na to, aby ste našli skúter, ktorý sa dostane k východu.

Dostať sa z tohto bludiska sa môže zdať jednoduché, ale je možné to zvládnuť za 60 sekúnd? V tejto situácii, keď je cieľom nájsť skúter, ktorý sa dostane do stanice ako prvý, vám ponúkame naše tipy. Prvá metóda začína tým, že dôverujete svojim inštinktom.

Čtěte také  Do týchto dvoch obrázkov sa vkradli tri rozdiely, našli by ste ich?

V bludiskových hrách nie je vždy potrebné pochopiť logiku alebo analýzu, aby ste našli východ. Pri hľadaní správneho smeru sa musíte spoľahnúť na svoju intuíciu. Aby ste zvýšili svoje šance na úspech, môžete potom použiť ceruzku, aby ste sledovali rôzne cesty, ktorými sa vydáte, a vyhli sa strateniu. Vyskúšajte každú cestu postupne a zistite, kam vás vedie. Ak narazíte na slepú uličku, vráťte sa a skúste inú trasu.

Riešenie

Odpoveďou na túto hru bol skúter B. Hráčom, ktorí sa riadili svojím inštinktom a vybrali si túto možnosť, blahoželáme!

©Fondaction-alsace

Ak ste nedostali túto odpoveď, Neváhajte a prekreslite čiaruale tentoraz sa na to trochu viac sústreďte.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej