Home » Testy » Máte 10 sekúnd na vyplnenie tohto testu a dokázanie, že ste skutočný génius!

Máte 10 sekúnd na vyplnenie tohto testu a dokázanie, že ste skutočný génius!

Čo tak testovanie hraníc vašej intelektuálnej kapacity ? Tento IQ test vám umožní posúdiť vaše intelektuálne schopnosti a zistite, či ste skutočný génius. Toto je tvoja šanca urobiť dojem na svojich najbližších a najdrahšíchTak ju využite naplno! Postavte všetky šance na svoju stranu tým, že zostanete sústredení.

Čo je IQ test?

Aby sme vás otestovali, predložíme vám rôzne geometrické tvary obsahujúce iné tvary rôznych farieb. Ak sa pozorne pozriete, všimnete si, že tvary sa riadia určitou logikou a, žiaľ, postupnosť nie je úplná. Ako vidíte, vašou úlohou je doplniť chýbajúce časti a na pomoc máte štyri možnosti: A, B, C a D. Musíte teda nájsť dôvod týchto geometrických tvarov a farieb, ktoré obsahujú.. Aby si dokázal, že si skutočný génius, Máš na to len 10 sekúndtak sa poponáhľajte a pracujte inteligentne.

Čtěte také  Dokážte všetkým, že vaše schopnosti sú nad schopnosťami génia, nájdite bociana na tomto obrázku.

Sgfix.sk

Prečo si robiť IQ test?

Je dôležité vedieť, že mozog potrebuje údržbu! A testy IQ sú vynikajúcou aktivitou pre mozog. Umožňujú vám relaxovať a zároveň trénovať. To je pravda, IQ testy vyžadujú kognitívne schopnosti. Tu je napríklad dôležité byť sústredený a mať silné schopnosti uvažovania.

Čas dokončiť tento IQ test!

Správna odpoveď bola voľba C! Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď. Podarilo sa to len skutočným géniom.

Pre tých, ktorým sa to nepodarilo, nebojte sa, všetko vám vysvetlíme.. Druhý obrázok má rovnaký tvar ako prvý, ale je zafarbený inou farbou. Okrem toho táto druhá figúrka obsahuje ďalšiu, ktorá má iný tvar, ale rovnakú farbu ako prvá. Ďalej tretia figúrka nadobudla farbu druhej figúrky, ale tvar má rovnaký ako tá, ktorá je v nej. Pozrite sa na tretí riadok, ktorý má takmer rovnaký vzor, ale v inom poradí, mali by ste dospieť k záveru, že tvar jednoduchej figúrky sa opakuje na ďalšej a jej farba sa stáva farbou vnútornej figúrky.

Čtěte také  Logický test: Kto je v tejto miestnosti pánom domu? Zistite to za 30 sekúnd!

©Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám tento test páčil. Predovšetkým, neváhajte ho zdieľať na svojich sociálnych sieťach aby si ju mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej