Home » Testy » Máte 30 sekúnd na to, aby ste našli tri rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami a dokončili hru.

Máte 30 sekúnd na to, aby ste našli tri rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami a dokončili hru.

Čas na prestávku! Aby ste sa mohli zabaviť a oddýchnuť si, navrhujeme vám zahrať si malú hru. Nebude trvať dlho, len toľko času, aby ste si trochu vyčistili hlavu. Urobte si teda pohodlie a začnite hrať!

Čo musím urobiť, aby som mohol hrať?

Tu sú dve ilustrácie ktoré sú si veľmi podobné. Zobrazujú kórejskú reštauráciu a tri ženy, ktoré v nej pracujú. Na prvý pohľad sa môže zdať, že obe ilustrácie sú rovnaké, ale sú tu tri detaily, ktoré znamenajú, že nevyzerajú úplne rovnako. Na nájdenie všetkých týchto detailov máte menej ako 30 sekúnd. Ak to chcete urobiť správne, sústreďte sa, ale nezabudnite sa baviť.

Čtěte také  Objavte svoje najsilnejšie a najslabšie stránky pomocou týchto optických ilúzií.

Sgfix.sk

Prečo hrať takúto hru?

Aby ste sa vyhli prepracovaniu a znížili riziko chorôb súvisiacich s prácou. pamäťJe dôležité znížiť úroveň stresu. Na to je nevyhnutné vyhradiť si čas, aj keby to malo byť len niekoľko minút, na prestávku a oddych. Na stránke .hra na rozdiely sú zábavné a pútavé. Stojí za to pripomenúť, že hry na rozdiely môžu stimulovať mozog tým, že pôsobia na zmysly. Pozorovacie a analytické zručnosti bez toho, aby ho to unavilo. Navyše sa dajú ľahko nájsť. Stačí pár kliknutí a na internete ich nájdete hneď niekoľko.

Časový limit práve vypršal!

Ponúkame naše úprimné blahoželáme tým, ktorí dokázali hru dokončiť tak rýchlo. Tí z vás, ktorí bohužiaľ nedokázali prísť na rozdiely, sa nemusia báť, pomôžeme vám. Na začiatok sa budete musieť znova pozrieť na obe ilustrácie. To vám pomôže, Tu je riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Otestujte si svoju logickú inteligenciu! Pokúste sa vyriešiť túto matematickú hádanku v rekordnom čase!

Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám táto hra páčila. Ak áno, pozývame vás, aby ste ju zdieľali na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej