Home » Testy » Máte úžasný výhľad? Za menej ako 20 sekúnd musíte nájsť emotikon, ktorý sa líši od ostatných!

Máte úžasný výhľad? Za menej ako 20 sekúnd musíte nájsť emotikon, ktorý sa líši od ostatných!

Na stránke . obrázok nižšie, ktorý obsahuje sériu emotikonovJedna tvár sa od ostatných líši. Vedeli ste, že úplne prvý emotikon, žltý smajlík, svojmu tvorcovi nepriniesol bohatstvo? Harvey Ball, autor tohto emoji, totiž za svoj výtvor dostal iba 45 dolárov. Tohto smajlíka si však všimol francúzsky novinár, ktorý obrázok zaregistroval v inštitúte INPI. Vďaka právam zarobil majetok. V dnešnom teste vzdáme hold tvorcovi tohto symbolu.

Mixxradio

Hra pre každého

Toto je vizuálny test, ktorý je výzvou pre váš mozog a zvyšuje jeho efektivitu. Pravidelným hraním tohto typu hry môžete rozvíjať svoju schopnosť rýchlo vizualizovať detaily. Táto schopnosť môže byť veľmi užitočná v mnohých životných situáciách.

Čtěte také  Ste podpornou osobou alebo ste osamelý človek?

Táto hra je tiež skvelým spôsobom relaxácie a uvoľnenia. Sústredením sa na hľadanie smajlíka môžete rýchlo zabudnúť na každodenné starosti. Môžete si vyčistiť myseľ a zároveň zlepšiť svoje vizuálne schopnosti.

Táto hra je vhodná pre všetky vekové kategórie a úrovne. Či už ste dospelý alebo dieťa, budete sa skvele baviť. Môžete ju hrať aj s rodinou alebo priateľmi zdieľať príjemné chvíle.

Ak chcete hrať tento test, potrebujete Pozorne si prezrite obrázok, na ktorom sú rovnaké smajlíky. Ale pri bližšom pohľade je tam malý rozdiel. Narušiteľ sa môže líšiť farbou, veľkosťou, tvarom, polohou alebo dokonca výrazom. Skrátka, detail je jemný.

Táto hra vyzerá jednoducho, ale pre ľudí, ktorí nemajú vynikajúce pozorovacie schopnosti, môže byť náročná. S trochou praxe sa tento typ hry dá vyriešiť za niekoľko minút a bude pre vás jednoduchšie odhaliť detaily. Pre lepšiu analýzu si postupne prejdite jednotlivé smajlíky. Pomocou tejto metódy budete môcť lepšie odhaliť narušiteľa. Buďte opatrní, táto hra je náročná, ale to neznamená, že je neobmedzená. Na nájdenie votrelca máte 20 sekúnd.

Čtěte také  Dokážte, že máte dobré pozorovacie schopnosti, a nájdite líšku za 25 sekúnd!

Našli ste riešenie?

Podarilo sa vám ho nájsť, gratulujeme!

Pre tých, ktorí nenašli správnu odpoveď. Pozrite sa na nasledujúcu fotografiu a zistite, kde sa nachádza smajlík.

©Mixxradio

Rozdiel bol minimálny, museli ste si všimnúť nuansy v smajlíku.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej