Home » Testy » Medzi týmito dvoma ilustráciami sú 3 rozdiely. Je na vás, aby ste ich našli!

Medzi týmito dvoma ilustráciami sú 3 rozdiely. Je na vás, aby ste ich našli!

V dnešnom teste, Do 2 obrázkov skunka sa vkradli 3 rozdiely. Vedeli ste, že toto zviera strieka svoje zapáchajúce sekréty, aby sa chránilo? Áno, je to prirodzený obranný mechanizmus, ktorý môže dosiahnuť výtrysky dlhé viac ako 5 metrov. Aby ste sa vyhli postriekaniu, nemali by ste sa k tejto šelme približovať a už vôbec nie ju dráždiť. Poďme do hry a nájdime rozdiely, ktoré sa skrývajú na tomto obrázku.

©Mixxradio

Nájdite 3 rozdiely v tejto zábavnej hre!

Táto hra je špeciálne navrhnutá pre deti, pretože jej cieľom je stimulovať ich vizuálny a kognitívny rozvoj a zároveň im priniesť dobrý pocit. Deti potrebujú okrem štúdia aj hry a voľný čas, aby na zlepšenie ich intelektuálnej výkonnosti.

Čtěte také  Počet tvárí, ktoré vidíte na tomto obrázku, odhalí, akí ste inteligentní!

Táto hra je zábavnou výzvou a aktivitou, ktorá im môže pomôcť zlepšiť ich myslenie, ale môže ich tiež naučiť dôležité pojmy, ako je vytrvalosť a trpezlivosť. Jasné farby a atraktívne zvieratko upútajú ich pozornosť a povzbudia ich, aby prijali túto výzvu. S dieťaťom sa môžete hrať aj vy, aby ste ho motivovali alebo mu pomohli.

Ak chcete nájsť rozdiely, musíte sa uplatniť a byť metodický. Svojmu dieťaťu môžete dať nasledujúce tipy, ktoré mu pomôžu rýchlejšie nájsť rozdiely. Povedzte dieťaťu, aby si na začiatku pozorne prezrelo obrázky podrobne a získalo celkový pohľad. Povzbuďte ho, aby sa pozrelo na každú časť obrázka a zaznamenalo rozdiely, ktoré vidí. Najlepšou technikou je skenovať obrázok sprava doľava a zhora nadol. Ak chcete dieťa motivovať, môžete ho požiadať, aby poukázalo na rozdiely a nahlas ich pomenovalo. Ak má dieťa problém nájsť rozdiely, neváhajte mu poskytnúť nápovedy alebo návrhy, ale v čo najväčšej miere ho nechajte, aby ich našlo samo. Nakoniec nezabudnite svoje dieťa odmeniť, ak sa mu hra podarí. To ich bude motivovať nabudúce.

Čtěte také  Ste dostatočne šikovní na to, aby ste rýchlo našli presný počet trojuholníkov na tomto obrázku?

Riešenie

Gratulujeme, ak sa vám podarilo nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami! To svedčí o tom, že máte vynikajúce pozorovacie schopnosti. Ak máte stále problémy s nájdením všetkých rozdielov, nebojte sa, riešenie vám poskytneme na obrázku nižšie.

Mixxradio

Zistené rozdiely boli :

  • Krk skunka, ktorý je na prvom obrázku čierny.
  • Žltý kvet vpravo nemá čierny stred.
  • Kvet vľavo je na rozdiel od toho hore úplne biely.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej