Home » Testy » Medzi týmito dvoma obrázkami je niekoľko rozdielov a vy máte 30 sekúnd na to, aby ste ich našli!

Medzi týmito dvoma obrázkami je niekoľko rozdielov a vy máte 30 sekúnd na to, aby ste ich našli!

Je čas, aby ste sa zabavili! Dnes vám dávame šancu vyskúšať si, ako sa vám darí príďte na koreň tejto rozdielovej hreJe to zábava aj výzva! Je to skvelý spôsob, ako zabiť dve muchy jednou ranou! Tak sa zhlboka nadýchnite a skúste svoje šťastie.

Čo presne je táto hra?

Ukážeme vám dva obrázky, ktoré vyzerajú úplne rovnako. Uvidíte dvoch ľudí, ktorí varia. Zdanie však klame, pretože tieto dva obrázky sú veľmi podobné, ale nie identické. V skutočnosti sa medzi nimi líši niekoľko detailov. Vaším cieľom, ako ste si iste uvedomili, bude nájsť tieto detaily. Na to budete potrebovať vizuálne zručnosti a vaše pamäť. Je dôležité zostať sústredený, aby ste mali čo najväčšiu šancu.

Čtěte také  Rozdielová hra: Ak za 25 sekúnd nájdete 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami, ste génius.

Sgfix.sk

Prečo sú rozdielové hry prospešné?

Rozdielové hry sú pútavé a stimulujúce hry ktoré majú nepopierateľný význam. Podrobili skúške našu schopnosť pozorovať a postrehnúť aj tie najjemnejšie detaily. Hľadaním rozdielov medzi dvoma zdanlivo rovnakými obrazmi tieto testy trénujú našu zrakovú ostrosť, koncentráciu a vnímavosť. Pomáhajú tiež rozvoj kognitívnych schopností ako napr. priestorové vnímanie, vizuálna pamäť a riešenie problémov. Rozdielové hry ponúkajú aj zábavný a veselý zážitokumožňuje hráčom relaxovať a zároveň si precvičiť myseľ. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie, od detí až po dospelých, a možno ich hrať kedykoľvek, či už online alebo na papieri. Rozdielové hry sú skrátka vzdelávacia a zábavná činnosťIdeálne na stimuláciu mysle a dobrú zábavu.

Čtěte také  Logická hra: Máš schopnosti na splnenie tejto úlohy?

30 sekúnd vypršalo, hra sa skončila!

Gratulujeme všetkým, ktorí dokázali nájsť všetky rozdiely v takom krátkom čase! Vaše kognitívne schopnosti sú úchvatné.

Tým z vás, ktorí na to nedokázali prísť, pomôžeme. Stačí, ak sa ešte raz pozriete na tieto dva obrázky. Všimnite si, že obsah hrnca nie je rovnaký na oboch obrázkoch. Druhý rozdiel: vlasy osoby naľavo a nakoniec, farba póru, ktorý sa má nakrájať sa na jednotlivých obrázkoch líši. Tu je riešenie v obrázkoch aby ste si to mohli lepšie predstaviť.

Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám táto hra páčila. Pozývame vás tiež na zdieľajte ju na svojich sociálnych sieťach, aby si ju mohli vyskúšať aj vaši priatelia a rodina.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej