Home » Testy » Medzi týmito dvoma obrázkami sú 3 rozdiely a na ich nájdenie máte len 40 sekúnd!

Medzi týmito dvoma obrázkami sú 3 rozdiely a na ich nájdenie máte len 40 sekúnd!

Na tomto obrázku je zobrazený otec pri rannej káve. Vedeli ste, že káva je druhou najobchodovanejšou komoditou na svete hneď po rope? Je to skutočne najobľúbenejší nápoj na svete, denne sa ho vypije 2,25 miliardy šálok. V tejto hre nás však nezaujíma len šálka kávy, Medzi týmito dvoma obrázkami sú rozdiely. Je na vás, aby ste ich našli!

Nájdite rozdiely, ktoré existujú!

Ak hľadáte spôsob, ako sa zbaviť stresu a máte voľný čas, táto vizuálna testovacia hra je pre vás. Táto hra je navrhnutá tak, aby bola výzvou pre váš mozog a zároveň zábavou. Sústredením sa na úlohu sa môžete uvoľniť a zabudnúť na starosti každodenného života.

Čtěte také  zistiť, či ste introvert alebo extrovert

Táto hra sa ľahko hrá a môžu si ju užiť deti aj dospelí všetkých vekových kategórií. Nevyžaduje si žiadne špeciálne schopnosti, len sústredenie a trochu premýšľania. Tak sa do toho pustite a zabavte sa s rodinou a priateľmi a zároveň si zlepšite svoje vizuálne schopnosti.

Rozdielové hry sa často používajú na testovanie koncentrácie a pozorovacích schopností. Cieľ je jednoduchý: nájsť čo najviac rozdielov medzi dvoma obrázkami. Aby ste to dokázali, musíte využiť svoje pozorovacie schopnosti a vedieť si všimnúť tie najjemnejšie rozdiely.

Mixxradio

Existuje niekoľko techník, ktoré vám pomôžu rýchlo nájsť rozdiely. V prvom rade je dôležité venovať čas každému obrázku a všímať si rôzne prvky, ktoré obsahuje. Potom by ste pri hľadaní každého rozdielu mali začať s oblasťami, kde sa s najväčšou pravdepodobnosťou nachádzajú odtiene, ako sú črty tváre, objekty alebo tiene. Napokon ďalšou technikou je zamerať sa na špecifické aspekty určitých obrázkov, ako sú farby, tvary alebo textúry. Prijatím týchto stratégií môžete nájsť rozdiely v menej ako 40 sekúnd.

Čtěte také  Poloha, v ktorej spíte, môže prezradiť, ako sa správate k ostatným!

Riešenie

Ak ste použili rôzne metódy uvedené vyššie, sme si istí, že ste našli 3 rozdiely. Ak nie, buďte pokojní, odpoveď vám poskytneme na obrázkoch:

©Mixxradio

Ak sa vám tento test páčil, neváhajte sa oň podeliť so svojimi priateľmi!

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej