Home » Testy » Na nájdenie 3 fliaš bez zátok na tomto obrázku máte 30 sekúnd.

Na nájdenie 3 fliaš bez zátok na tomto obrázku máte 30 sekúnd.

Nemyslíš si, že je čas, aby si si dal na pár minút pauzu? Presne tak, máme tu malý vizuálny test vám ponúka. Nielenže si budete môcť oddýchnuť, ale budete tiež môcť zlepšiť svoje vizuálne schopnosti. Urobte si pohodlie a začnite hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Čo zahŕňa tento vizuálny test?

Aby sme otestovali vaše vizuálne schopnosti, ukážeme vám sekvenciu obrázkov. V tejto sekvencii bude veľa riadkov a radov fliaš. Medzi všetkými týmito fľašami sa nachádzajú 3 bez zátok.

Ako vidíte, vaším cieľom je nájsť tri predmetné fľaše.. Aby ste to dokázali, stačí, ak 30 sekúnd. Ak sa však naozaj trápite, môžete pridať ďalších 30 sekúnd. Ak chcete uspieť, musíte zostať sústredení počas celého testu.

Čtěte také  Dokážete nájsť králika za menej ako 10 sekúnd?

Sgfix.sk

Prečo robiť vizuálny test?

Vizuálny test online môže byť zábavný a ponúka pútavé vizuálne výzvy, ktoré testujú naše vnímacie schopnosti a vyzývajú nás vidieť veci v novom svetle. Či už ide o riešenie optických ilúzií, vizuálnych hádaniek alebo súťažných hier.Tieto testy ponúkajú zábavný zážitok tým, že stimulujú našu myseľ a umožňujú nám priateľsky sa zmerať s ostatnými hráčmi.

Váš čas vypršal. Nastal čas zastaviť.

Po prvé, radi by sme zablahoželali všetkým, ktorí si všimli fľaše za 30 sekúnd. Vaše vizuálne schopnosti sú naozaj pôsobivé. Po druhé by sme chceli zablahoželať aj ľuďom, ktorí dokázali nájsť fľaše za 60 sekúnd, odviedli ste skvelú prácu. Tí z vás, ktorým sa test nepodarilo zvládnuť, nebojte sa, pomôžeme vám. Prvá fľaša je na druhom riadku. Je to tretia fľaša zľava. Druhá Je na tom istom riadku, 9. fľaša sprava. Posledná je na predposlednom riadku vpravo. Na pomoc vám prinášame riešenie v obrázkoch.

Čtěte také  Dokážete nájsť 5 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami za menej ako 60 sekúnd?

©Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám tento test páčil. Predovšetkým, neváhajte sa oň podeliť so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej