Home » Testy » Na nájdenie rozdielov v týchto dvoch obrázkoch máte 60 sekúnd.

Na nájdenie rozdielov v týchto dvoch obrázkoch máte 60 sekúnd.

Tento obrázok zobrazuje motýle na strome, viac 2 obrázky nie sú úplne totožné. Keď už sme pri tom, vedeli ste, že motýle nežijú len jeden deň? V skutočnosti môžu žiť pomerne dlho, od niekoľkých týždňov až po niekoľko mesiacov, 3 až 4 pre najodolnejšie. Nemali by sa zamieňať s májkami, ktoré sú hmyzom iného radu a žijú menej ako jeden deň alebo dokonca niekoľko hodín.

Na tomto obrázku musíte nájsť všetky rozdiely

Tento rozdielový test je klasický, ale zostáva veľmi obľúbený u všetkých generácií. Slúži nielen na zlepšenie vášho vizuálne schopnosti, ale aj stimulovať svoje kognitívnych schopností. Je to ideálne cvičenie na zlepšenie zmyslu pre pozorovanie a schopnosť všímať si detaily. Skutočne si to vyžaduje pozornosť, sústredenie a vytrvalosť.
Absolvovaním tohto testu si rozviniete svoju schopnosť odhaliť minimálne rozdiely. Môžete tiež zlepšiť svoju schopnosť rýchlo analyzovať vizuálne informácie. Okrem toho, že ide o stimulačný test, môže byť aj zábavný a relaxačný, v skutočnosti vám umožňuje relaxovať. Neváhajte a vyskúšajte tento zábavný kvíz so svojimi priateľmi a rodinou a zistite, kto je najlepší!

Čtěte také  IQ test: Presuňte 5 zápaliek a vytvorte 6 štvorcov za menej ako 25 sekúnd!

©Fondaction-alsasko

Prijali ste výzvu? Nevadí, tu sú naše tipy. Predovšetkým venujte čas skúmaniu dvoch obrázkov ako celku. Zamerajte sa na detaily a prvky, ktoré sa na jednotlivých obrázkoch líšia. Porovnajte tvar a veľkosť každého motýľa, krídla, antény a oči.
Pokúste sa tiež odhaliť rozdiely vo farbách, vzoroch v krajine. Väčšinu rozdielov skutočne nájdete na pozadí obrázka. Nakoniec porovnajte dva obrázky dohromady, tam a späť, aby ste našli rozdiely. Ak nemôžete nájsť všetky nuansy, nenechajte sa odradiť a skúste sa zamerať na konkrétne oblasti obrazu.

Riešenie

Test s rôznymi farebnými odtieňmi nebol jednoduchý. Len tí najodvážnejší našli 5 rozdielov. Ak ich nemáte, buďte si istí, odpoveď vám dáme na obrázku.

Čtěte také  Rozdielová hra: Dokážte, že máte skvelé vizuálne a intelektuálne schopnosti tým, že identifikujete 8 rozdielov

©Fondaction-alsasko

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej