Home » Testy » Na preukázanie svojich pozorovacích schopností máte 13 sekúnd. Zvládnete túto úlohu?

Na preukázanie svojich pozorovacích schopností máte 13 sekúnd. Zvládnete túto úlohu?

Dobrý pozorovateľ sa odlišuje od ostatných svojou schopnosťou rýchlo odhaliť anomálie a zmeny. Ak ste jedným z nich, musíte byť schopní splniť vizuálnu výzvu, ktorú sme vám nižšie stanovili.

Vizuálny test: „Dokážete nájsť všetky rozdiely medzi týmito obrázkami za menej ako 13 sekúnd?“

Nasledujúce dva obrázky sú takmer identické. Sú medzi nimi len 3 rozdiely. Potom máte 13 sekúnd a ani o sekundu viac na to, aby ste si tieto dva obrázky pozorne prezreli a pokúsili sa nájsť tieto 3 skryté detaily.

© Sgfix.sk

Tí najlepší z vás, ktorí vedia, ako sa sústrediť, kam sa pozerať a ako rýchlo analyzovať obraz, ich ľahko odhalia. Myslíte si, že dokážete rýchlo vyriešiť túto hádanku? Dokážte to!

Čtěte také  zistiť, či ste introvert alebo extrovert

Správne odpovede

Čas do konca, Koľko rozdielov sa vám podarilo nájsť medzi týmito obrázkami bociana nesúceho dieťa?

Ak máte si všimol 3 chyby medzi týmito dvoma obrázkamiGratulujeme! To dokazuje, že ste dobrý pozorovateľ s vysokým IQ. Ak ste našli len jeden alebo dva rozdiely, v dnešnom teste ste neuspeli. Našťastie pre vás, každý si môže svoje schopnosti zlepšiť. Premýšľajte preto o tom, že by ste mali popracovať na rýchlosti svojho myslenia a ostrosti videnia.

Riešenie

Tu sú 3 rozdiely skryté v obrázku:

© Sgfix.sk

Pozvite svojich priateľov na otestujte ich pozorovacie schopnosti pomocou tejto vizuálnej výzvy zábava. Na našej stránke nájdete aj ďalšie skupinové testy.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej