Home » Testy » Na tomto obrázku je čašník dychtivý po jeho sprepitnom. Nájdite to za 30 sekúnd!

Na tomto obrázku je čašník dychtivý po jeho sprepitnom. Nájdite to za 30 sekúnd!

Na tomto obrázku máte tri servery. Medzi nimi je jeden netrpezlivý prijať jeho uspokojenie. Vedeli ste, koľko sa dáva najdrahšie prepitné? Je to 16 000 dolárov a dostala ho čašníčka reštaurácie Stumble Inn Bar and Grill, ktorá sa nachádza v Londonderry v New Hamsphire v Spojených štátoch. Samozrejme, čašníčka sa vo svojej štedrosti podelila o tento tip so všetkými ostatnými. Poďme sa hrať a nájsť správnu osobu.

Kto je ten, koho to zaujíma?

Dnes ponúkaný test odpočtu je zábavná a zábavná aktivita. Umožňuje vám rozvíjať ducha dedukcie a zmysel pre analýzu. Cieľ tejto hry je jednoduchý: nájsť čašníka, ktorý čaká na sprepitné. Môže sa to zdať jednoduché, ale nájsť odpoveď si vyžaduje pozorovanie a logiku. Každý detail obrázka by sa mal starostlivo zvážiť určiť, kto čaká na svoju odmenu.

Čtěte také  Máte 30 sekúnd na to, aby ste našli tri rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami a dokončili hru.

Vďaka tomuto testu budete môcť lepšie analyzovať každodenné scény. Tak čo, ste pripravení na túto výzvu a otestujete svoj mozog? Pamätajte, že máte len 30 sekúnd vyriešiť túto hádanku.

Ak chcete zistiť, ktorý čašník čaká na svoj tip v tomto teste, musíte pozorne preskúmať každého z čašníkov prítomných na obrázku. Vaša analýza by sa mala zamerať na ich držanie tela a gestá. Každé gesto má osobitný význam a môže pomôcť identifikovať server. Pohľad do tváre vám tiež môže napovedať. Dobre sa pozrite na výraz tváre každého z nich.

Riešenie

Je prvým čašníkom, ktorý má zvláštne gestá. Poloha jeho rúk naznačuje, že je netrpezlivý a niečo očakáva. Ostatní majú veľmi normálne držanie tela a dokonca sa zdajú byť v rozpakoch.

Čtěte také  Máte len 7 sekúnd na to, aby ste našli 2 rozdiely v obrázku tejto osoby, ktorá sa pošmykne!

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej