Home » Testy » Na tomto obrázku sa skrýva číslo 6. Odhaľte to za menej ako 10 sekúnd!

Na tomto obrázku sa skrýva číslo 6. Odhaľte to za menej ako 10 sekúnd!

Na prvý pohľad je na tomto obrázku len 9 a predsa, je tam skrytá 6. Vedeli ste v tomto smere, aké je najpoužívanejšie číslo v rulete? Je to 8, párne číslo. Číslo 8 je v skutočnosti v mnohých kultúrach šťastným číslom a je synonymom šťastia. Nula je najmenej hrané číslo v kasíne. Poďme sa hrať a pokúsime sa nájsť 6 za pár sekúnd.

Kde je skrytých 6?

Toto cvičenie je vizuálny test ktorý preverí vaše schopnosti v pozorovanie a vašu schopnosť rozpoznať detaily. Je to jednoduché a nevyžaduje si žiadne špeciálne zručnosti ani príliš veľa premýšľania. Musíte však byť rýchly a mať dobrú zrakovú ostrosť.

Na obrázku nižšie je séria 9. Jeden z kruhov je však mierne odlišný od ostatných a dáva a 6. Vašou úlohou je nájsť ho za menej ako 10 sekúnd.

Čtěte také  Vyriešte túto hádanku určením počtu trojuholníkov na obrázku! Dokáže to len jeden z piatich ľudí

©Nedeľa

Ak sa vám podarí nájsť iné číslo za menej ako 10 sekúnd, Gratulujem! Máte výnimočné vizuálne schopnosti! Ak nie, buďte si istí, je to len hra na zábavu a stimuláciu našej mysle.

Ak chcete nájsť číslo 6 na tomto obrázku tam, kde sa zdá, že tam nie je, musíte mať vynikajúce vizuálne schopnosti a byť sústredený. Predovšetkým je dôležité pozorne sa pozrieť na obrázok ako celok.

Preštudujte si každú časť obrázka, aj tie najmenšie zákutia, aby ste skontrolovali, či tam nie je schovaný. Účinnou technikou je pozrieť sa na obrázok z diaľky, aby ste získali celkový obraz, a potom sa priblížiť, kedykoľvek budete mať pochybnosti. Skúste mať v mysli tvar čísla 6, môže vám to pomôcť ľahšie ho nájsť. Môžete tiež prevrátiť obrázok a vidieť ho naopak.

Čtěte také  Dokážte, že vaša logika je správna, a správne premiestnite zápalky tak, aby tvorili najmenšie číslo!

Buďte trpezliví a nenechajte sa odradiť ak nemôžete nájsť 6 hneď.

Riešenie

Ak ste našli 6 za menej ako 10 sekúnd, bravo! Podarilo sa ti to tento pozorovací test s briom. Šestku bolo skutočne celkom ľahké nájsť, ale skutočnou výzvou bolo nájsť ju v pomerne krátkom časovom limite.

©Nedeľa

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej