Home » Testy » Nájdete na tomto obrázku snehového zajačika? Podarí sa to len tým najzručnejším!

Nájdete na tomto obrázku snehového zajačika? Podarí sa to len tým najzručnejším!

Na tomto obrázku, kde napadol sneh, je ukrytý zajačik. Dokážete ho identifikovať? Vedeli ste, že králiky dokážu vidieť 360 stupňov, trochu ako chameleóny? Vďaka špeciálnemu tvaru ich lebky vidia takmer všetko okolo seba. Do ich zorného poľa sa nedostane len 5 stupňov pred ich nosom. A vy, dokážete nájsť skrytého zajaca?

Rozvíjajte svoje vizuálne schopnosti hľadaním králika

Hľadanie králika na tomto obrázku vyzerá ako detská hra, ale pozor, aj tak si vyžaduje pozornosť. Táto hra je pomerne jednoduchá a zvládne ju každý. Na rozdiel od hier, ktoré sa vám zvyčajne predkladajú, v nej nie sú žiadne pasce. Úloha je jednoduchá a pozostáva z Nájdite zajaca na tomto zasneženom priestranstve.

Čtěte také  Otestujte svoje vizuálne schopnosti a nájdite slovo "láska" na tomto obrázku za 15 sekúnd

Ak sa sústredíš na každý detail obrázka, možno ťa prekvapí, kde sa zajac nachádza. Táto hra je skvelý spôsob, ako sa zabaviť a trénovať mozog, aby sa sústredil na detaily. Navyše nájdenie zvieraťa vám môže priniesť osobné uspokojenie. Venujte teda niekoľko minút svojho času a vyskúšajte túto vizuálnu hru. Pozor, Na jej nájdenie máte len 20 sekúnd.

©Mixxradio

Kde je v tejto sade králik?

Tento test je vynikajúci spôsob, ako otestovať svoju zrakovú ostrosť. Je to zábavná a jednoduchá hra, ktorá si však vyžaduje pozorné a dôkladné pozorovanie. Ak chcete nájsť zajaca ukrytého na obrázku, je nevyhnutné otvoriť obe oči a pozerať sa všade, pretože snehový zajac je odborník na maskovanie.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: v tejto vianočnej ilustrácii sa skrývajú 3 rozdiely!

Ak sa na obrázok pozriete pozorne zhora nadol, môžete si všimnúť drobné nuansy vo farbe a štruktúre, ktoré by mohli naznačovať prítomnosť králika. Majte tiež na pamäti, že králik môže byť kdekoľvek, pretože je známe, že snehové králiky sú na rozdiel od domácich veľmi šikovné. Buďte trpezliví a dôkladné pri hľadaní.

Našli ste králika?

Králik sa dokázal zamaskovať, ale vďaka vášmu bystrému zraku a troche pozornosti ste si ho všimli. Vidíš niektoré jeho tvary, ktoré ho prezradili: králik bol pod lavičkou. Jeho dlhé uši a oči sú totiž celkom dobre viditeľné. Ak máte problém s jeho nájdením, odpoveď vám dáme na obrázku nižšie.

©Mixxradio

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej