Home » Testy » Nájdite hodnotu každého objektu a vyriešte konečnú rovnicu!

Nájdite hodnotu každého objektu a vyriešte konečnú rovnicu!

V tejto gurmánskej úlohe, Vaším cieľom je nájsť hodnotu každého predloženého objektu a vyriešiť záverečnú matematickú operáciu. Tento test preverí vaše schopnosť analyzovať poskytnuté informácie a aplikovať základné matematické pravidlá aby ste dospeli k správnemu riešeniu. Pripravte sa na podnetnú úlohu, ktorá otestujte svoju logickú myseľ. Ste pripravení splniť túto výzvu tým, že menej ako 30 sekúnd ?

Sgfix.sk

Tento test je vynikajúcim spôsobom stimulovať vaše mentálne schopnosti a zároveň vás zabaviť. Môžete si rozvíjať jedinečné zručnosti, ktoré sa vám budú hodiť každý deň. Môžete tiež trénovať svoju logiku, ktorá vám môže pomôcť v mnohých situáciách, a schopnosť premýšľať, aby ste mohli efektívnejšie riešiť problémy.

Čtěte také  Vizuálna výzva: Na tomto obrázku je ukrytých 8 vtákov. Vidíte ich?

Ak chcete absolvovať tento test, je nevyhnutné používať logické uvažovanie. Predtým, ako začnete, dôkladne analyzujte každú operáciu a každý objekt. Postupne skontrolujte všetky obrázky a zistite, či sa do nich nevkradli nejaké pasce.

Čo musíte urobiť, aby ste úspešne absolvovali test

Hľadajte vzťahy medzi číslami, tvarmi alebo predmetmi, aby ste určili ich hodnoty. Položte si správne otázky, ako napríklad: “ Akými pravidlami sa riadia vzťahy medzi predmetmi? “ alebo „Aké matematické operácie sa musia použiť na získanie konečného výsledku? Použite svoje schopnosti dedukcie, aby ste sa priblížili k správnej odpovedi. Buďte metodickí a venujte čas dôkladnej analýze každého prvku.

Riešenie

Našli ste 3? To je správna odpoveď. Takto to bolo urobené:

Čtěte také  Objavte svoj aktuálny emocionálny stav pomocou tohto rýchleho testu osobnosti

Sgfix.sk

69 + 23 = 92

69 – 23 = 46

69 / 23 = 3

Vsebina

Čtěte také  IQ test: Ktorý tím vyhrá? Iba géniovia dokážu uhádnuť za 5 sekúnd.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej