Home » Testy » Nájdite odpoveď do 10 sekúnd a dokážte všetkým, že ste skutočný génius!

Nájdite odpoveď do 10 sekúnd a dokážte všetkým, že ste skutočný génius!

Čo tak trochu výzva na stimuláciu vášho intelektu ? Máme pre vás malú IQ test ktorý vám umožní zabaviť sa a zároveň precvičiť si mozog. Využite teda túto príležitosť a posúvajte svoje hranice. Nájdite si čas na sústredenie a potom spustite test.

Čo je IQ test?

Na obrázku, ktorý vám ukážeme, uvidíte 4 rôzne tvary z dvoch rôznych uhlov, okrem posledného tvaru. Pre tento tvar, je na vás, aby ste našli. Na to musíte použiť ostatné tvary ako pomôcku a potom si vybrať z rôznych návrhov, ktoré máte k dispozícii. Upozorňujeme, Máte na to len 10 sekúnd.. Musíte sa sústrediť.

Prečo si robiť IQ test?

Pri diskusii o zábavnej a praktickej stránke online IQ testovmôžete objaviť zábavný a poučný zážitok. Vskutku, tieto virtuálne hodnotenia ponúkajú zábavnú príležitosť posúdiť svoje intelektuálne schopnosti a zmerať si ich s náročné hádankya to všetko v pohodlí domova. Môžete sa nechať vtiahnuť do hry a prekvapiť sa rôznymi výzvami, ktoré otestujte svoju logiku, uvažovanie a rýchlosť myslenia. Navyše vám tieto online testy umožnia preskúmať svoj kognitívny potenciál vlastným tempomNeexistujú žiadne časové ani cestovné obmedzenia. Sú príjemným spôsobom, ako objaviť svoje silné stránky a oblasti, v ktorých sa môžete zlepšiť.a zároveň vás zabaví.

Čtěte také  Vyberte si povolanie a objavte skrytú časť svojej osobnosti!

Sgfix.sk

10 sekúnd uplynulo. Skončili ste?

Správna odpoveď bola D. Všetkým, ktorým sa podarilo nájsť odpoveď, blahoželáme. Tí, ktorým sa test nepodarilo vyplniť, sa nemusia obávať, pomôžeme vám. Aby ste mohli odvodiť základnú logikubolo potrebné pochopiť, že každý pridružený tvar bol otočený na svoju stranubuď doľava, alebo doprava. Navyše toto otáčanie prebiehalo striedavo, čo znamená, že tvar 1 sa otočil doľava, tvar 2 sa otočil doprava a potom sa tvar 4 otočil späť doľava. Výsledok, môžeme konštatovať, že tvar 4 sa otočil doprava.

Sgfix.sk

Dúfame, že tento IQ test bol pre vás dostatočne stimulujúci. Vyzývame vás, aby ste vyzvali svojich priateľov zdieľaním na sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej