Home » Testy » Nájdite tri rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami za 30 sekúnd, aby ste dokázali svoje pozorovacie schopnosti

Nájdite tri rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami za 30 sekúnd, aby ste dokázali svoje pozorovacie schopnosti

Chcete sa zabaviť, no nemáte čas? Chcete sa zabaviť, no neviete ako? Na vyriešenie vašich dvoch problémov vám ponúkame túto rozdielovú hru. Nielenže je to zábava, ale bude to len trvať pár minút svojho času. Užite si to!

Aké sú pokyny pre túto rozdielovú hru?

Predstavíme vám dva obrázky na ktorých malý chlapec a dievčatko sa hrajú s vtákmi. Ak tieto dva obrázky vyzerajú podobne, nie je to preto tri detaily, ktoré sa líšia medzi týmito. Pochopíte, že prekonáte túto hru, musíte nájsť tieto tri rozdiely. Aby si dokázal, že si naozaj šikovný, hra musí byť ukončená do 30 sekúnd.

Čtěte také  Matematické puzzle: Otestujte svoju inteligenciu pomocou tejto úlohy!

©Canva

Aký je zmysel rozdielovej hry?

Hranie rozdielovej hry môže byť pútavým zážitkom. Tieto hry sú ako vizuálne honby za pokladomkde musíte nájsť jemné detaily ktoré sa skrývajú na obrázkoch. Oni stimulujte svojho detektívneho ducha a zbystrite svoj zmysel pre pozorovanie. Pozorným skúmaním scén sa pustíte do vzrušujúce hľadanie skrytých rozdielov. Je to a zábavná a pútavá aktivita ktoré spochybňujú vaše koncentrácie a tvoj schopnosť všímať si jemné detaily. Okrem toho hranie týchto hier na nájdenie rozdielu môže byť relaxačné a umožní vám uniknúť každodennému stresu.

Práve uplynulo 30 sekúnd. Podarilo sa vám to nájsť?

Želáme si gratulujem ľudí, ktorí stihli hru dokončiť za tak krátky čas. Pre tých, ktorí, žiaľ, nemohli skončiť včas, nebojte sa, pomôžeme vám. Ak to chcete urobiť, znova sa pozrite na obrázok a pokojne sa pozrite bližšie. Mali by ste si teda všimnúť, že chvost bieleho vtáka nemá na dvoch obrázkoch rovnakú dĺžku. Farby zeleného vtáčieho krídla nie sú rovnaké a topánky malého chlapca sú iné. Pomôcť ti, tu je riešenie na obrázku.

Čtěte také  Máte len 7 sekúnd na to, aby ste našli 2 rozdiely v obrázku tejto osoby, ktorá sa pošmykne!

©Canva

Dúfame, že táto hra bola dostatočne zábavná a Pozývame vás, aby ste to zdieľali na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej