Home » Testy » Nájdite vtáka v časovom limite!

Nájdite vtáka v časovom limite!

Dnes vám odporúčame stimulovať svoj mozog tým, že sa pokúsite prijať výzvu. Cieľom je pomôcť vám na pár minút si oddýchnuť. To vám umožní trochu načerpať energiu a uvoľniť sa. Je to príležitosť odložiť na chvíľu povinnosti a rutinu. Buďte pripravení, pretože je čas začať.

Čo je to vizuálny test?

Ako ste pochopili, na tento test budete potrebovať koncentráciu, ale aj vizuálne schopnosti. V skutočnosti vám predstavíme obrázok so stromom a zeleňou. Na tomto obrázku, bude ukrytý vták a vaším cieľom bude nájsť ho. Ale pozor, aby ste túto skúšku zvládli, stačí, ak 9 sekúnd. Preto si pred začiatkom tejto výzvy pripravte stopky.

Čtěte také  Ak ste génius, nájdite 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami za 30 sekúnd!

Aký zmysel má očný test?

Optické ilúzie sú na internete už nejaký čas veľmi rozšírené. Vizuálne testy sú nielen skvelým zdrojom zábavy, pretože sú zábavné a vtipné, ale môžu byť aj veľmi užitočné. Vykonanie vizuálneho testu vám totiž umožní posúdiť vašu koncentráciu a vizuálne schopnosti. Vďaka tomu je možné upozorniť na možné problémy so sústredením. a problémy so zrakom. Ak si ich uvedomíte, môžete podľa toho konať a v prípade potreby navštíviť odborníka.

To je koniec časovača, je čas poskytnúť riešenie

Gratulujeme tým, ktorí dokázali nájsť vtáka za 9 sekúnd. Vaša presnosť je pôsobivá. Blahoželáme však aj tým, ktorí ju dokázali nájsť, aj keď vám to trvalo trochu dlhšie. Stále máte dobré pozorovacie schopnosti.

Čtěte také  Pokúste sa splniť túto vizuálnu úlohu tak, že do 15 sekúnd nájdete strom, ktorý sa líši od ostatných.

Pre tých, ktorí nemohli uspieť v identifikovať vtáka, ukážeme vám jeho polohu. Je pravda, že tento test bol dosť náročný, ale nie nemožný. Ak by ste sa totiž pozreli pozorne, všimli by ste si malé farebné ohraničenie na kmeni stromu. V pravej časti obrázka je malá modro-žltá škvrna so špicatou špičkou. Ako vidíte, táto malá škvrna bola tým vtáčikom, ktorého ste hľadali. Aby ste si to mohli lepšie predstaviť, Tu je riešenie na obrázkoch.

Ak vás tento test pobavil, najmä neváhajte ho zdieľať na svojich sociálnych sieťach aby sa aj vaši priatelia mohli pokúsiť nájsť vtáka.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej