Home » Testy » Optická ilúzia: jedna z tvárí je iná ako ostatné, máte 30 sekúnd na to, aby ste ju našli!

Optická ilúzia: jedna z tvárí je iná ako ostatné, máte 30 sekúnd na to, aby ste ju našli!

S ostrým zrakom je celkom možné nájsť odlišnú tvár. Len 60 % ľudí to však dokáže.

Tento obraz, ktorý opakuje mužskú tvár, sa zdá byť neškodný, ale vplížil sa doň rozdiel. Vedeli ste, že je prakticky nemožné, aby sa dve tváre kdekoľvek na svete podobali? V skutočnosti je šanca 1 ku 1 000 miliardám.

Na tomto obrázku musíte nájsť tú nepárnu.

Táto vizuálna hra je fascinujúcou výzvou, pomocou ktorej si môžete otestovať svoje pozorovacie schopnosti. Ak si dávate pozor na detaily a máte radi tento typ výziev, táto hra je určená práve pre vás. Nájdením votrelca na obrázku si môžete otestovať svoje vizuálne schopnosti.

V skutočnosti vám bude trvať len niekoľko sekúnd, kým nájdete, čo nie je v poriadku, ak máte skúsené oko. Pre menej zdatných bude nájdenie votrelca trochu ťažšie, ale nenechajte sa odradiť. Ak sa vám podarí nájsť narušiteľa za menej ako 30 sekúnd, už to je úspech. Teraz, keď už viete, na čo slúži táto hra, poďme si spoločne zmerať svoje schopnosti. Túto hru môžete hrať s rodinou, priateľmi alebo aj sami a zlepšiť si tak svoje vizuálne schopnosti.

Čtěte také  Ucho, ktoré sa najviac podobá vášmu, vám pomôže odhaliť vašu najväčšiu chybu.
© Pextex

Ako nájdete votrelca na tomto obrázku?

Ak chcete nájsť votrelca na tomto obrázku, musíte venovať pozornosť detailom a pozorne si prezrieť každú tvár. Prvou radou je venovať čas skúmaniu každého obrázku a zamerať sa na detaily. Potom skontrolujte každý záchytný bod, ktorým sa dá každý obrázok odlíšiť od ostatných. V tomto prípade je potrebné analyzovať buď tvár, alebo okuliare. Budete sa musieť zamerať na detaily, tvary alebo farby.

Je dôležité postupovať metodicky a postupovať krok za krokom, aby ste nič neprehliadli. Sústreďte sa a majte na pamäti, že ide o pozorovanie, preto majte oči otvorené. Nenechajte sa odradiť, ak votrelca nenájdete hneď, venujte mu čas a buďte vytrvalí.

Čtěte také  Medzi týmito dvoma ilustráciami sú 3 rozdiely. Je na vás, aby ste ich našli!

Riešenie

Všimli ste si rozdiel? Gratulujeme! Ak nie, tu je riešenie na obrázku nižšie:

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen