Home » Testy » Otestujte si svoj zrak hľadaním predmetov ukrytých na obrázku!

Otestujte si svoj zrak hľadaním predmetov ukrytých na obrázku!

Dnešný test je skvelá zábava a veľa zábavy!Je to dobrý spôsob, ako si precvičiť svoje vizuálne zručnosti. V tomto zábavnom vizuálnom teste si pozorovacie schopnosti budú podrobené skúške. Obraz pred vami je vizuálnym pokladom. Je plný množstva rôznych predmetov všetkých farieb. Tvojou úlohou je nájsť tri konkrétne predmety z tejto zbierky predmetov: pavučinu, piráta a lebku.

Zábavný test pre každého

Táto vizuálna hra je zaujímavou výzvou, v ktorej sa ponoríte do podmanivého vesmíru. Túto zábavnú hru môžete použiť na relaxáciu a chvíľu pre seba. Tento test je veľmi jednoduchý a môže ho hrať každý. Ste pripravení? Je čas začať hľadať tri špecifické objekty: pavučinu, piráta a lebku. Každý z týchto znakov sa šikovne prelína do celkového obrazu, vďaka čomu je hľadanie veľmi náročné.

Čtěte také  Dokážte, že máte veľmi dobré pozorovacie schopnosti, a nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami.

Sgfix.sk

Tu sú niektoré nápovedy, ktoré vám pomôžu nájsť 3 objekty. Ak chcete nájsť pavučinu, dávajte pozor na geometrické tvary a čisté línie. Pokiaľ ide o piráta, venujte pozornosť najmä detailom jeho kostýmu. A napokon, ak chcete nájsť lebku, hľadajte vzory a tvary, ktoré evokujú kosti. Každý objav je víťazstvom, pretože dokazuje vašu pozorovacie schopnosti a vaše vytrvalosť.

Riešenie

Gratulujeme, ak sa vám podarilo nájsť všetky 3 položky. Tu je umiestnenie jednotlivých položiek pre tých, ktorí v teste neuspeli.

Sgfix.sk

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej