Home » Testy » Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti v tejto hre s veveričkami ukrytými na stromoch.

Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti v tejto hre s veveričkami ukrytými na stromoch.

Táto vizuálna vyhľadávacia hra je nielen zábavná, ale aj stimulujúca a donúti vás k posadnutosti. Otestuje vašu bystrosť a predovšetkým váš zmysel pre pozorovanie. Pozorovanie. Prebuďte svoje zmysly a precvičte svoju myseľ zaznamenávaním túto hádanku.

Úloha je viac-menej jednoduchá. Stačí dávať pozor, pretože veveričky vám môžu prekĺznuť pomedzi prsty. Na tomto obrázku môžete na obrazovke vidieť stromy, okolo ktorých sú roztrúsené veveričky. Sú to roztomilé, rozprávkové stvorenia. Na tomto obrázku je niekoľko vizuálnych prekážok, ktoré vás môžu rozptýliť, takže musíte byť opatrní. Pomôže vám to posúdiť úroveň vašej koncentrácie. Koľko veveričiek vidíte?

Sgfix.sk

Výsledok : Jedna, dve, tri… veľa nájdených veveričiek

V tomto teste sú niektoré z týchto zvierat viditeľné a iné ukazujú len časť svojho tela. Je na vás, aby ste ich našli!

Čtěte také  Iba géniovia nájdu 5 rozdielov za menej ako 20 sekúnd!

Ak ste našli menej ako 24 veveričiek Nemusíte sa ničoho obávať, test môžete zopakovať. Je potrebné pozorné pozorovanie, aby ste sa nenechali oklamať. Je dôležité pestovať si túto schopnosť, najmä v každodennom živote.

Ak ste našli 24 veveričiek Výborne! Máš pozoruhodnú analytickú šikovnosť. Nebojíš sa riešiť problémy a vieš ich šikovne vyriešiť. Často si precvičuj mozog, aby si bol bystrejší a všestrannejší pri riešení nových výziev.

Riešenie v obrázkoch:

Sgfix.sk

Zdieľajte tento test so svojimi priateľmi, ak sa vám páčil!

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej