Home » Testy » Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti v tejto rozdielovej hre a dokážte, že ste puntičkár!

Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti v tejto rozdielovej hre a dokážte, že ste puntičkár!

Dnešnou úlohou je vyriešiť hra na rozdiely. Určite viete, čo to je. Ale vedeli ste, že táto vizuálna hra je vynikajúca pre testovanie vašich pozorovacích schopností a pozornosti k detailom ? Ak zvládnete tento test, ste puntičkársky a dobrý pozorovateľ!

Vizuálny test: „Aké sú 3 rozdiely v obraze tohto dievčaťa?“

Nižšie sú dva takmer identické obrázky dievčaťa, ktoré si umýva tvár v sprche. Kvázi identické, pretože tieto dve fotografie nevyzerajú úplne rovnako. Sú medzi nimi 3 chyby a je na vás, aby ste ich našli.

Sgfix.sk

Ak to chcete urobiť, máte 20 sekúnd. Buďte metodickí a sledujte všetky detaily, aby ste sa dostali na vrchol.

Čtěte také  Karta, ktorú si vyberiete, odhalí povahu vášho vzťahu s rodinou alebo partnerom.

Začnite hneď, ako budete pripravení!

Odpovede

Teraz, keď uplynulo pridelených 20 sekúnd, ako ste sa dostali ďalej? Ak sa vám podarilo nájsť 3 rozdiely, znamená to, že máte bystré oči a zmysel pre pozorovanie. Potom ste dokázali, že ste puntičkársky človek!

Ak ste našli len jeden alebo dva rozdiely a nie všetky 3 pred uplynutím času, je to preto, že váš zmysel pre pozorovanie ešte nie je dostatočne vyvinutý alebo ste sa nesústredili. Správne odpovede na tento test nájdete nižšie.

Riešenie

Chyby, ktoré bolo potrebné nájsť, boli: uzol na uteráku dievčaťa, mydlová bublina na pravej strane jej tváre a okrúhla bublina tvoriaca uzol na jej čelenke. Nižšie je uvedené riešenie na obrázkoch:

Čtěte také  Na tomto obrázku sa skrýva číslo 6. Odhaľte to za menej ako 10 sekúnd!

©Sgfix.sk

Nezabudnite, že môžete zlepšiť svoj vizuálny a kognitívny výkon cvičením s inými testami. Navštívte našu stránku, ak sa chcete pustiť do ďalších vizuálnych výziev!

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej