Home » Testy » Pokúste sa splniť túto vizuálnu úlohu tak, že do 15 sekúnd nájdete strom, ktorý sa líši od ostatných.

Pokúste sa splniť túto vizuálnu úlohu tak, že do 15 sekúnd nájdete strom, ktorý sa líši od ostatných.

Musíte mať výnimočné schopnosti, aby ste tento test zvládli tak rýchlo. Myslíte si, že to zvládnete?

Ste pripravení na zábavu? Ak áno, potom je tento vizuálny test určený práve vám. Okrem toho, že je tento malý hlavolam zábavný, je pre vás ideálnou príležitosťou na oddych. Musíte ju využiť! Nezanedbávajte chvíle oddychu, ktoré vám môžu pomôcť uniknúť tlaku každodenného života. Tak sa pripravte a začnite s testovaním.

Čo je to vizuálny test?

Tento vizuálny test posúdi vašu rýchlosť, mieru koncentrácie a vaše pozorovacie a analytické schopnosti. Budete teda musieť pozorovať obraz, ktorý vám navrhneme na identifikáciu narušiteľa. V skutočnosti je na obrázku, ktorý vám ukážeme, niekoľko stromov, takmer všetky sú rovnaké, ale jeden zo stromov sa od ostatných líši.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Máte 25 sekúnd na to, aby ste dokázali svoju hodnotu tým, že nájdete rozdiely medzi dvoma obrázkami.

Ako vidíte, na dokončenie tohto testu budete musieť nájsť votrelca. Navyše váš čas bude obmedzený, pretože na výber budete mať len 15 sekúnd. Budete preto musieť byť rýchli a efektívni. Ale predovšetkým, ak chcete uspieť, budete musieť byť naozaj sústredení.

© Pextex

Aký zmysel má vizuálny test?

Vizuálne hádanky sú ideálne na zlepšenie určitých kognitívnych schopností. Pomáhajú identifikovať prípadné problémy so sústredením a znižujú súvisiace poruchy. Slúžia tiež ako cvičenie pre oči a mozog.

Vďaka vizuálnym testom tohto druhu sa naučíte lepšie analyzovať to, čo máte pred sebou, a nenecháte nič uniknúť vašej pozornosti. Výsledkom bude, že pri riešení problému alebo pri skúške budete schopní lepšie zohľadniť všetky údaje, ktoré máte k dispozícii.

Čtěte také  Vizuálna výzva: máte 20 sekúnd na to, aby ste našli tri tváre ukryté na tomto obrázku.

Časový limit práve uplynul. Podarilo sa vám identifikovať narušiteľa?

Gratulujeme tým, ktorým sa podarilo nájsť strom, ktorý sa líši od ostatných, za taký krátky čas. Váš prehľad a efektivita sú skutočne pôsobivé.

Tí z vás, ktorým sa nepodarilo nájsť hľadaný strom, sa nemusia obávať, pomôžeme vám. Za týmto účelom vás vyzývame, aby ste si testovací obrázok pozreli ešte raz.

Ďalej sa musíte zamerať na druhý rad stromov zhora. Nakoniec sa pozrite do stredu tohto radu a uvidíte strom, ktorý má pri sebe malú borovicu. Ak máte stále problém s jeho nájdením, tu je riešenie na obrázkoch.

© Pextex

Dúfame, že sa vám tento vizuálny test páčil, a vyzývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach, aby sa páčil aj vašim priateľom.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen