Home » Testy » Pozorovací test: Na nájdenie chýb na obrázku máte 25 sekúnd. Otestujte si svoju inteligenciu pomocou tohto testu!

Pozorovací test: Na nájdenie chýb na obrázku máte 25 sekúnd. Otestujte si svoju inteligenciu pomocou tohto testu!

Na prekonanie tejto výzvy musíte byť veľmi šikovní. Myslíte si, že na to máte?

Máte radi výzvy? Chcete vedieť, či ste génius alebo nie? Ak je odpoveď áno, potom je táto výzva pre vás ako stvorená. Budete si môcť otestovať svoje intelektuálne schopnosti a zároveň sa zabaviť. Využite príležitosť na krátku prestávku. Nájdite si čas na sústredenie a začnite hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Aké sú pokyny pre tento test?

Pri tomto teste vám predložíme obrázok rodiny pri raňajkách. Ide o veľmi pekný rodinný portrét. Na tomto obrázku je však niekoľko drobných detailov, ktoré nie sú v poriadku. Na tomto rodinnom obrázku je päť chýb a je na vás, aby ste ich našli. Na to budete musieť použiť svoju logiku a kreativitu, aby ste si predstavili možné chyby na fotografii.

Čtěte také  IQ test: Dokážte, že ste inteligentný človek tým, že vynadáte najmenej inteligentnému chodcovi!

Pozor, nemáte všetok čas na svete: skutočný génius by to zvládol za 25 sekúnd. Preto, aby ste sa kvalifikovali ako génius, musíte tento test úspešne dokončiť za 25 sekúnd.

 

© Pextex

Prečo robiť takéto testy?

Hlavným cieľom takýchto testov a hádaniek je predovšetkým pomôcť vám uvoľniť sa a zabaviť sa. Pomôže vám to vyčistiť si myseľ a znížiť úroveň stresu. V dôsledku toho sa vyhnete riziku úzkosti a znížite riziko ochorení súvisiacich s pamäťou. Môžu tiež pomôcť stimulovať mozog, aby bol aktívny a zdravý. Okrem toho môžu takéto testy posúdiť vašu intelektuálnu výkonnosť a schopnosti. Okrem toho zlepšujú vaše kognitívne schopnosti, napríklad logiku a kreativitu.

Čas vypršal. Je čas dať riešenie.

Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť 5 chýb za 25 sekúnd. Určite si zaslúžite titul génia. Tí, ktorým sa to nepodarilo, nebojte sa, pomôžeme vám chyby nájsť. Aby ste to dokázali, musíte sa znova pozrieť na rodinný portrét a začať tým, že sa zameriate na matku. Čajník, ktorý drží, nemá rúčku a ona nalieva čaj na stôl. Potom si všimnete, že chlapec vedľa nej má problém s okuliarmi. Potom sa zamerajte na chlieb a jeho dosť nezvyčajný tvar. Musí to byť chyba. Nakoniec sa pozrite na dievča na konci stola, mieša si kávu nožom. Na pomoc vám prinášame riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Vizuálna výzva: Ak ste naozaj dôkladní, nájdite votrelca ukrytého medzi mačkami na obrázku!
© Pextex

Dúfame, že sa vám tento test páčil a bavil vás. V každom prípade vás vyzývame, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach, aby si ho mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen