Home » Testy » Pozorovací test: Otestujte svoje vizuálne schopnosti a pokúste sa nájsť mývala za menej ako 10 sekúnd!

Pozorovací test: Otestujte svoje vizuálne schopnosti a pokúste sa nájsť mývala za menej ako 10 sekúnd!

Tento vizuálny test je veľmi náročný a vyžaduje si výnimočné zrakové schopnosti.

Ako dobrý pozorovateľ ste? Otestujte si svoje vizuálne schopnosti pomocou tohto testu, ktorý vám dnes ponúkame. Nielenže sa zabavíte, ale budete si môcť otestovať svoje schopnosti a svoje limity. Nie je nič lepšie ako výzva, ktorá vám pomôže napraviť si myseľ. Venujte niekoľko sekúnd príprave a spustite test.

Prečo robiť vizuálny test?

Na začiatok treba povedať, že vizuálne testy sú skvelé na skrátenie času a na zábavu. Majú totiž podobu hry, ktorá pomáha vyčistiť myseľ počas dňa. Ak si denne vyhradíte niekoľko minút na únik, aby ste sa uvoľnili alebo zabavili, môžete znížiť úroveň stresu. Po druhé, vizuálne testy sú ideálne na určenie vášho vizuálneho vnímania a pozorovacích schopností. Tieto testy vám ukážu, akí ste pozorní a aké sú vaše slabé stránky. Nakoniec je dôležité poznamenať, že vizuálne testy pôsobia ako cvičenie a môžu vám pomôcť zlepšiť vaše vizuálne schopnosti.

Čtěte také  Vizuálny test: Nájdeš pavúka na tomto obrázku?
© Pextex

Aké sú pokyny pre tento vizuálny test?

Ukážeme vám obrázok upratanej kuchyne. Na prvý pohľad môže vyzerať ako normálna kuchyňa, ale okrem mačky a neporiadku je na obrázku ešte jeden votrelec. Niekde na obrázku sa totiž nachádza mýval. Vaším cieľom je nájsť toto zviera, ktoré tam nemá čo robiť. Máte na to menej ako 10 sekúnd. Použite svoje pozorovacie schopnosti na vyriešenie tejto vizuálnej úlohy.

Čas vypršal, našli ste mývala?

Blahoželáme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť úkryt mývala v stanovenom čase. Tí z vás, ktorým sa nepodarilo nájsť zviera, sa nemusia obávať, pomôžeme vám. Aby ste to dokázali, musíte sa opäť poobzerať po kuchyni. Tentoraz sa pozrite v blízkosti okna, mýval je ukrytý za taškou. Aby ste to videli jasne, tu je riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Vizuálna úloha: na tomto obrázku je skrytá druhá tvár, vidíte ju?
© Pextex

Dúfame, že sa vám tento test páčil, ak áno, neváhajte ho zdieľať na sociálnych sieťach, aby si ho mohli vyskúšať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen