Home » Testy » Pozorovací test: Zmerajte si svoje pozorovacie schopnosti v tomto optickom klame!

Pozorovací test: Zmerajte si svoje pozorovacie schopnosti v tomto optickom klame!

Optické ilúzie sú vizuálne aj mozgové hry. Tým, že stimulujú vašu pozornosť a zrakovú ostrosť, tento typ testu zároveň precvičuje váš mozog. Pokúste sa vyriešiť nižšie uvedený vizuálny problém a zistite, či vaše oči a myseľ dokážu prekonať tento optický klam v čase, ktorý máte k dispozícii. Ak sa vám to podarí, váš úspech z vás urobí génia!

Vizuálny test: „Dokážete nájsť vtáka za menej ako 18 sekúnd?

Aby ste ukázali, že máte dobrý zrak, dokonca orlí zrak, musíte sa pozorne pozrieť na nasledujúci obrázok a nájsť vtáka. Na prvý pohľad sa zdá, že na obrázku sú len kvety, Ukáže sa, že sa medzi nimi skrýva vták a je na tebe, aby si ho našiel! Musíš 18 sekúnd nájsť! Myslíte si, že ste na túto výzvu pripravení? Dokážte to teraz, je to na vás!

Čtěte také  Dokážete nájsť králika za menej ako 10 sekúnd?

Fundaction-alsace

Odpoveď

Nemali sme žiadne pochybnosti, že 18 sekúnd prešli rýchlo. Otázkou je, či boli dostatočne dlhé na to, aby ste našli vtáka ukrytého na obrázku. Ak by ste ho zbadali, znamenalo by to, že máte bystré a presné oko, pretože vták bol dobre ukrytý medzi kvetmi. Na druhej strane, ak ste v skúške zraku neuspeli, nie ste v tom sami. Mnohým ľuďom sa ho nepodarilo nájsť včas. Ak chcete zlepšiť svoje ďalšie výsledky, pokračujte v tréningu s našimi rôznymi testami. Čakáme na vašu ďalšiu výzvu, objavte nižšie riešenie tejto vizuálnej hádanky.

Riešenie

Vták, ktorého ste mali nájsť, je v skutočnosti na pravej strane obrázka, modrej farby s jasne žltým bruchom. Pozrite sa na obrázok nižšie!

Čtěte také  Nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami a dokážte, že ste šikovní!

©Fondaction-alsace

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej