Home » Testy » Rozdielová hra: Ak ste dôkladní, podarí sa vám nájsť 5 chýb za menej ako 18 sekúnd!

Rozdielová hra: Ak ste dôkladní, podarí sa vám nájsť 5 chýb za menej ako 18 sekúnd!

Dokážte, že ste dôkladný človek, a vyriešte túto vizuálnu úlohu za menej ako 18 sekúnd!

Každý má inú úroveň pozorovania. Pomocou tohto vizuálneho testu môžete zistiť, nakoľko si všímate detaily a nakoľko ste dôkladní. Ide o pomerne vysokú rozlišovaciu hru. Tí najlepší dokázali nájsť všetky rozdiely za menej ako 18 sekúnd, podarí sa vám prekonať ich rekord?

Pozorovací test: „Dokážete nájsť 5 chýb v okolí týchto detí?

Hra na chyby alebo rozdielová hra stimuluje vašu zrakovú ostrosť aj myseľ. Aby ste uspeli, potrebujete bystrý zrak a dobrý zmysel pre analýzu. Nezabudnite však, že na úspech budete potrebovať neochvejnú koncentráciu. Nenechajte sa rozptýliť a možno v tejto vizuálnej výzve uspejete!

Tu sú pokyny pre vašu výzvu: Na obrázku nižšie nájdete 5 hrajúcich sa detí. Máte 18 sekúnd na to, aby ste sa pozreli na obrázky a našli 5 skrytých chýb, ktoré tieto dva obrázky od seba odlišujú.

Čtěte také  Pozrime sa, či ste v matematike lepší ako dieťa v 3. ročníku!
© Pextex

Teraz ste na rade vy, veľa šťastia!

IQ test: Odpovede

Ak sa vám podarilo nájsť 5 chýb za menej ako 18 sekúnd, znamená to, že ste puntičkár. Ak nie, potom musíte trénovať svoje oči a mozog, aby ste venovali viac pozornosti detailom. Nájdite správne odpovede na túto vizuálnu hádanku nižšie.

© Pextex

Riešenie

Tu je 5 rozdielov, ktoré ste si mali všimnúť na obrázku a pod vysvetlením:

Chlapcova noha v žltom tričku ;
chlapcova ruka v zelenom tričku;
karta, ktorú drží dievča v modrom oblečení;
karta, ktorú drží dievča v oranžovom tričku;
v koši chýba červená loptička.

Ak sa vám táto úloha páčila, nezabudnite, že tieto testy sú naozaj účinné pri zlepšovaní vizuálnej a kognitívnej výkonnosti pri cvičení. Robte preto takéto mozgové výzvy pravidelne, aby ste zlepšili svoj zrak, postreh a koncentráciu. Nezabudnite sa o tieto testy podeliť so svojimi priateľmi a rodinou!

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen