Home » Testy » Rozdielová hra: do tohto obrázka sa vkradli 3 rozdiely! Máte 30 sekúnd na to, aby ste ich našli

Rozdielová hra: do tohto obrázka sa vkradli 3 rozdiely! Máte 30 sekúnd na to, aby ste ich našli

Tento zábavný obrázok má niekoľko rozdielov, ktoré mätú logiku, ale len bystré oko ich dokáže rozpoznať.

V tejto scéne deti pečú koláč na desiatu. Na prvý pohľad vyzerajú oba obrázky rovnako, ale je tu niekoľko detailov, ktoré ich odlišujú. Je na vás, aby ste ich našli. Tí najlepší to zvládli za menej ako 30 sekúnd. Dokážete to isté?

Hľadajte na tomto obrázku tri rozdiely

Ako vidíte, dnešný test je určený pre deti, ale to neznamená, že ho nemôžu hrať aj dospelí. Scéna na tomto obrázku je zábavná a ukazuje deti, ktoré vyrábajú svoj prvý koláč. Ak ste niekedy robili svoj prvý koláč, tento obrázok vo vás možno vyvolá nostalgické spomienky.

© Pextex

Hranie tejto rozdielovej hry môže byť zábavným spôsobom, ako rozvíjať svoje vizuálne schopnosti. Môžete sa hrať sami, s rodinou alebo priateľmi, pričom cieľom je uvoľniť sa a dobre sa zabaviť. Tento typ hry vám môže pomôcť zlepšiť pozornosť na detaily a vaše vizuálne schopnosti.

Čtěte také  To, čo si vyberiete ako prvé, prezradí veľa o vašich povahových vlastnostiach.

Ako nájsť 3 rozdiely?

Ak si myslíte, že máte schopnosti na hranie tejto vizuálnej hry, pomôžeme vám. Prvou radou je samozrejme sústrediť sa a venovať pozornosť detailom. Cieľom je, nezabudnite, hľadať rozdiely medzi dvoma obrázkami, ktoré vyzerajú rovnako. Ak chcete hrať, musíte sa pozorne pozrieť na dva obrázky a začať medzi nimi hľadať rozdiely. Môže to byť objekt, ktorý na jednom z obrázkov chýba, zmena farby alebo tvaru nejakého prvku. Tento test sa vykonáva pre všetkých, hráč, ktorý nájde najviac rozdielov, vyhráva hru.

Riešenie

Časovač skončil, dúfame, že ste našli všetky rozdiely. Hra je skutočne pomerne jednoduchá a nájsť rozdiely za menej ako 30 sekúnd nebolo zložité. Tu sú rozdiely, ktoré ste museli nájsť na obrázkoch:

Čtěte také  Dokážte, že máte veľmi dobré vizuálne schopnosti, a nájdite bumerang na tomto obrázku.
© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen