Home » Testy » Rozdielová hra: Máte 60 sekúnd na to, aby ste našli tieto 3 malé rozdiely

Rozdielová hra: Máte 60 sekúnd na to, aby ste našli tieto 3 malé rozdiely

Toto je test na vysokej úrovni!

V týchto obrazoch turistov treba nájsť tri mimoriadne jemné rozdiely. Vedeli ste, ktoré sú najnavštevovanejšie pamiatky na svete? Eiffelova veža nie je na prvom, ale až na siedmom mieste. Na čele rebríčka je Zakázané mesto v Číne, ktoré ročne navštívi viac ako 17 miliónov ľudí. Toto mesto, ktoré pochádza z 15. storočia, má impozantnú rozlohu viac ako 70 hektárov. Teraz, keď už viete, kam sa vybrať na ďalšiu dovolenku, poďme na hru.

© Pextex

Hľadajte takmer nepostrehnuteľné rozdiely

Tento test je zábavný a jeho cieľom je otestovať vašu vizuálnu schopnosť rozpoznať rozdiely. Pozorným skúmaním detailov každého obrázku môžete stimulovať svoj mozog a zlepšiť svoju zrakovú ostrosť.

Čtěte také  Na vyriešenie tejto vizuálnej hádanky máte 15 sekúnd, aby ste našli skrytú ceruzku!

Pravidelným hraním tohto typu hry môžete rýchlo odhaliť rozdiely a rozvíjať svoje analytické a deduktívne schopnosti. To sa vám bude hodiť v rôznych situáciách pri riešení problémov aj v práci.

Okrem týchto výhod môže byť tento test aj zábavnou aktivitou na zabitie času alebo na vyzvanie vašich priateľov či kolegov. Medzi rôznymi ľuďmi to môže byť spôsob, ako posilniť vášho súťaživého ducha.

Rozdiely ste museli nájsť

Ak chcete nájsť rozdiely medzi dvoma obrázkami, musíte postupovať podľa určitých krokov. Tu je niekoľko tipov, ako nájsť rozdiely. Pozorne si prezrite oba obrázky a venujte čas ich skúmaniu ako celku. Porovnajte prvky ako celok a potom sa zamerajte na konkrétne oblasti. Potom hľadajte rozdiely akéhokoľvek druhu, napríklad farby, rôzne veľkosti tvarov, textúry atď.

Čtěte také  Vizuálna výzva: Otestujte svoje pozorovacie schopnosti a nájdite 2 mačky ukryté na obrázku!

Použite funkciu zväčšenia prehliadača, aby ste si lepšie prezreli detaily.

Venujte pozornosť detailom, pretože tento test je na pomerne vysokej úrovni a nájsť rozdiely je skutočná výzva. V tejto hre nie sú zrejmé. Budete musieť hľadať drobné a takmer nepostrehnuteľné rozdiely.

Riešenie

Gratulujeme, ak sa vám podarilo nájsť tri rozdiely! Svedčí to o tom, že máte skvelé pozorovacie schopnosti a že si dokážete všímať detaily. Hľadanie rozdielov v tomto teste sa môže zdať jednoduché, ale vyžadovalo si veľa sústredenia. Pre tých z vás, ktorí rozdiely nenašli, uvedieme odpoveď na obrázkoch.

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen