Home » Testy » Rozdielová hra: Ste dobrý pozorovateľ? Potom nájdite 3 malé rozdiely na obrázku!

Rozdielová hra: Ste dobrý pozorovateľ? Potom nájdite 3 malé rozdiely na obrázku!

Vyzvite svoje pozorovacie schopnosti. Dokážete túto výzvu splniť v rekordnom čase?

Hľadáte zábavnú hru, ktorú si môžete zahrať sami alebo s priateľmi doma? Prečo sa nevyzvať na tento zábavný a náročný vizuálny test? Odporúčame vám, aby ste si svoje zrakové schopnosti otestovali sami alebo v skupine, aby ste sa ešte viac zabavili. Ak hráte sami, je to skvelý spôsob, ako si precvičiť svoje pozorovacie schopnosti, zatiaľ čo členov rodiny vyzvete na ďalšie zrakové testy.

Zrakový test: „Aké 3 chyby sú na tomto obrázku?

Len niekoľkým ľuďom sa podarilo vyriešiť túto zrakovú hádanku v stanovenom čase. Takže musíte byť naozaj dobrý pozorovateľ a byť naozaj dôkladný, aby ste vyhrali. Ste stále pripravení na túto výzvu?

Čtěte také  IQ test: Hádanka 5 sestier. Ak dokážete vyriešiť túto hádanku, ste skutočný génius!

Nižšie sú uvedené dve fotografie, ktoré vyzerajú rovnako. Ak však máte bystré oko, dokážete medzi nimi id

entifikovať 3 rozdiely. Ak budete hrať spolu, vyhráva ten, kto dokáže vizuálnu hádanku vyriešiť najrýchlejšie! Ak hráte sami, vyzývame vás, aby ste tieto 3 malé rozdiely našli za menej ako 15 sekúnd. Preto sa pohodlne usaďte a sústreďte sa čo najviac, aby vám neunikol žiadny z detailov na týchto dvoch obrázkoch. Je to len na vás!

© Pextex

Našli ste správnu odpoveď?

Vypršal váš čas, alebo niekto z vašich priateľov konečne odhalil všetky chyby? Gratulujeme, ak ste sa stali šťastným víťazom vo svojej skupine alebo ak ste prekonali časový limit!

Čtěte také  Ukážte, akí ste matematickí experti, a nájdite chýbajúce číslo!

Nepodarilo sa vám identifikovať rozdiely ukryté na dvoch obrázkoch? Nebojte sa, tento test bol naozaj na vysokej úrovni. Pravdepodobne musíte ešte viac zapracovať na svojich pozorovacích schopnostiach a naučiť sa ešte viac sústrediť na detaily. Ak chcete dosiahnuť túto úroveň, pravidelne si precvičujte mozog a oči pomocou testov, ako je tento. Na našej webovej stránke nájdete všetky druhy testov, takže neváhajte a pozrite si ich.

Pre zvedavcov nižšie objavte rozdiely, ktoré by ste mali postrehnúť.

© Pextex

Prvým rozdielom boli pruhy na dievčenskom svetri.
Druhý rozdiel je na jej telefóne. Ak sa pozriete pozorne, strom na jej obrazovke je na druhom obrázku obrátený.
Poslednou chybou je pohár na jej pravej strane. Zdá sa, že je to čip. Na druhom obrázku sa pozrite, ako sa množstvo v poháriku zmenšuje.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen