Home » Testy » Rýchlostný test: Dokážete nájsť prasatá, ktoré sa od seba líšia, za menej ako 25 sekúnd?

Rýchlostný test: Dokážete nájsť prasatá, ktoré sa od seba líšia, za menej ako 25 sekúnd?

Otestujte si svoje schopnosti sústredenia s touto vizuálnou hádankou, ktorú dokážu vyriešiť len 2 % ľudí.

Dnešnou úlohou je nájsť na obrázku ošípané, ktoré vyčnievajú. Aby ste našli správne riešenie, musíte venovať veľkú pozornosť detailom a dobre sa sústrediť. Tento test je ideálny na otestovanie vašich vizuálnych schopností, ale aj intelektuálnych schopností.

Prezentácia vizuálnej hádanky

Vizuálny test je hra obsahujúca obrázok, na ktorom musíte nájsť niečo konkrétne. Niektoré z týchto testov si vyžadujú krátky alebo dlhý čas na vyriešenie hádanky. Vyriešenie hádanky si vyžaduje použitie vašej intuície, vašich rozumových schopností, ale aj intelektuálnych schopností.

Vizuálne hádanky boli špeciálne navrhnuté tak, aby otestovali vaše vizuálne schopnosti, ale aj vaše reflexy. Sú nielen zábavné, ale aj skvelé na odstránenie stresu a úzkosti.

Čtěte také  Matematické puzzle: Otestujte svoju inteligenciu pomocou tejto úlohy!

Dnešný test má podobu obrázkov obsahujúcich niekoľko prasiatok za sebou. Na prvý pohľad vyzerajú dokonale podobne, ale ak sa pozriete pozorne, všimnete si niektoré anomálie. Vašou úlohou je nájsť prasiatka, ktoré sa od ostatných odlišujú.

© Pextex

Riešenie tejto hádanky si vyžaduje trpezlivosť a tiež dobrý pozorovací zmysel. Musíte sa tiež vedieť sústrediť, pretože na nájdenie správnej odpovede máte len 25 sekúnd.

Venujte čas analýze každého prasaťa na obrázku a snažte sa odstrániť rušivé elementy, aby ste si uľahčili hľadanie. Tu je malá nápoveda, ktorá vám pomôže vyriešiť hádanku. Sú tu presne tri prasatá, ktoré sa odlišujú od ostatných. Teraz je na vás, aby ste našli ich polohu. Uvoľnite sa a nevzdávajte sa, táto úloha je jednoduchšia, ako sa zdá.

Čtěte také  Vizuálna úloha: Dokážete nájsť číslo "280" medzi všetkými týmito číslami za menej ako 10 sekúnd?

Odpoveď na vizuálnu hádanku

Našli ste tri prasiatka ukryté v tejto vizuálnej hádanke? Gratulujeme! Vaše pozorovacie schopnosti sú celkom pozoruhodné. Ak sa vám táto úloha páčila, neváhajte sa o ňu podeliť so svojimi priateľmi a rodinou.

Ak sa vám nepodarilo nájsť riešenie, tu je odpoveď na túto vizuálnu hádanku. Jedno z prasiat nemá chvost, jedno má len tri nohy a jedno má len jedno ucho. To bez chvosta je v prvom riadku prvého stĺpca. To, ktoré má len tri nohy, je v poslednom riadku posledného stĺpca. Posledné je v treťom riadku šiesteho stĺpca. Nižšie je odpoveď na obrázkoch:

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen