Home » Testy » si génius? Zistite odpoveď prekonaním tejto matematickej výzvy za pár sekúnd

si génius? Zistite odpoveď prekonaním tejto matematickej výzvy za pár sekúnd

Chceš prekonať sám seba, posunúť svoje hranice? Máte radi čísla a matematiku? tak, túto matematickú výzvu ktoré vám dnes ponúkame, je pre vás ako stvorené. Nielenže si otestujete svoje intelektuálne schopnosti, ale budete sa môcť aj zabaviť. Nepremeškajte túto príležitosť. Nájdite si čas na sústredenie a potom začnite s výzvou.

Aké sú pokyny pre túto matematickú výzvu?

Predstavíme vám tri operácie. Je dôležité poznamenať, že nejde o bežné operácie, pretože len výsledky sú zaznamenané v číslach. V skutočnosti sú ďalšími zložkami operácie masky. Vaším cieľom je nájsť hodnotu žltej masky. Ak to chcete urobiť, musíte využiť svoje znalosti matematiky a použiť údaje, ktoré sme vám poskytli. Buďte opatrní, ak chcete byť nazývaní géniom, budete mať na to len pár sekúnd.

Čtěte také  Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti v tomto neuveriteľnom bludisku!

©Canva

Prečo robiť matematickú výzvu?

Urob matematická výzva online má veľa výhod. Predovšetkým poskytuje možnosť prijímať náročné a zábavné výzvy odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Online platformy ponúkajú množstvo pútavých matematických problémov, ktoré sú výzvou pre naše logické myslenie a kreativitu. Účasťou na týchto výzvach môžeme zlepšiť naše zručnosti pri riešení problémov a prehĺbiť naše chápanie matematických pojmov. navyše online matematické výzvy podporujú spoločné učenie a zdravú súťaživosť. Napokon, online platformy často poskytujú okamžitú spätnú väzbu a podrobné riešenia, čo pomáha napredovať a upevňovať naše matematické znalosti. Stručne povedané, online matematické výzvy sú skvelým spôsobom, ako stimulovať našu myseľ.

Končíme. Našli ste správnu odpoveď?

Maska so žltými vlasmi mala hodnotu 35. Všetkým ľuďom, ktorým sa podarilo nájsť za pár sekúnd, blahoželáme. Určite ste géniovia. Pre tých, ktorí to nenašli, nebojte sa, pomôžeme vám. Stačilo použiť niekoľko matematické vzorce nájsť hodnotu každej zložky operácií. Najlepší spôsob, ako to urobiť, bolo začať s druhou operáciou.

Čtěte také  Test osobnosti: Ktorý z týchto symbolov vás najviac priťahuje a inšpiruje? Vaša voľba odhalí hlbokú črtu vašej osobnosti

Tu je riešenie na obrázku:

©Canva

V toto dúfame matematická výzva vám umožnil prekonať sám seba. Nad všetkým, neváhajte ho zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej