Home » Testy » Skúste nájsť všetky 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami

Skúste nájsť všetky 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami

Je čas, aby ste sa zabavili. Dnes vám dáme trochu rozdielová hra aby ste si mohli oddýchnuť. Cieľom hry je tiež otestovať svoje zručnosti. Nájdite si čas na sústredenie a predovšetkým na zábavu.

Čo hra zahŕňa?

Predstavíme vám dva veľmi podobné obrázky na ktorých je vidieť muža fotografujúceho tortu a stôl s pohármi. Hoci tieto dva obrázky vyzerajú podobne, existuje niekoľko rozdielov, ktoré znamenajú, že nie sú identické. Vaším cieľom je nájsť všetky rozdiely..

©Fondaction-alsace

Prečo robiť rozdielovú hru?

V prvom rade musíte vedieť, že rozdielové hry môžu zlepšiť koncentráciu a analytické schopnosti. Po druhé, hry tohto typu pomáhajú posilniť vizuálnu pamäť. Po tretie, môžu výrazne znížiť stres: možno ich považovať za aktivity, ktoré odbúravajú stres. relaxácia a zábavačo výrazne znižuje úroveň stresu. Pomáhajú tiež optimalizovať vizuálne vnímanie pretože sa musíte sústrediť na malé detaily. Napokon, rozlišovacie hry pomáhajú vycibriť analytickú myseľ, čo môže povzbudiť a pomôcť, keď sa vyskytne prekážka alebo výzva.

Čtěte také  Dokážte, že máte dobré pozorovacie schopnosti, a nájdite líšku za 25 sekúnd!

Je čas dokončiť hru, našli ste všetky rozdiely?

Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo hru dokončiť. Vaše schopnosti sú veľmi pôsobivé. Pre tých z vás, ktorí na to neprišli, sa nebojte, pomôžeme vám. Celkovo boli medzi týmito dvoma obrázkami tri rozdiely, prvý je na úrovni vlasov fotografa, môžete vidieť druhý pozerá na pohár šampanského a tretí je na úrovni kvetu na zemi. Aby ste si to lepšie predstavili, tu je riešenie na obrázkoch.

©Fondaction-alsace

Dúfame, že sa vám táto hra páčila, najmä neváhajte ju zdieľať na sociálnych sieťach aby si ju mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej