Home » Testy » Ste dostatočne šikovní na to, aby ste rýchlo našli presný počet trojuholníkov na tomto obrázku?

Ste dostatočne šikovní na to, aby ste rýchlo našli presný počet trojuholníkov na tomto obrázku?

Čo tak otestovať svoje intelektuálne limity? Dnes vás pozývame vyskúšať si trochu výzva. Využite príležitosť zabaviť sa a oddýchnuť si. Predtým, ako začnete, si však nájdite čas na sústredenie.

Čo je IQ test?

Ukážeme vám obrázok s niekoľkými trojuholníkmi. Vaším cieľom je spočítať presný počet trojuholníkov na obrázku. Na to budete potrebovať logiku a uvažovanie, ale aj sústredenie. Budeš však musieť byť aj rýchly, pretože génius neprekročí 20 sekúnd absolvovať tento IQ test.

Sgfix.sk

Prečo si robiť IQ test?

Absolvovanie IQ testu online môže byť veľmi užitočné pre mnohých ľudí, ktorí chcú zistiť viac o svojich kognitívnych schopností. Tieto testy môžu poskytnúť informácie o tom, ako váš mozog spracováva a analyzuje informácie, ako aj o tom, ako rýchlo dokážete riešiť zložité problémy. Môžu tiež pomôcť identifikovať oblasti, v ktorých ste obzvlášť dobrí, a oblasti, na ktorých možno potrebujete viac pracovať.

Čtěte také  Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti v tomto neuveriteľnom bludisku!

20 sekúnd vypršalo!

Celkovo je tu 5 trojuholníkov. Gratulujeme géniom, ktorí dokázali nájsť odpoveď v takom krátkom čase. Sme veľmi ohromení vašou rýchlosťou a inteligenciou.

Tí z vás, ktorí na to nedokázali prísť, sa nemusia obávať, pomôžeme vám. Sú tam 4 malé trojuholníky, ale možno ste zabudli spočítať veľký trojuholník, ktorý obsahuje malé trojuholníky? Preto, sú 4 malé trojuholníky a jeden veľký trojuholník, čo je spolu 5 trojuholníkov. Pre lepšie pochopenie vám prinášame riešenie na obrázkoch.

Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil a že bol pre vás užitočný. Pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach aby si ju mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej