Home » Testy » Ste génius, ak dokážete rozpoznať srdce na obrázku za 5 sekúnd.

Ste génius, ak dokážete rozpoznať srdce na obrázku za 5 sekúnd.

Merali ste si niekedy svoje IQ? Tu je zábavný spôsob, ako to urobiť. Je to vizuálny test, ktorý preverí vaše pozorovacie schopnosti, rýchlosť myslenia a zrakovú ostrosť. Ak týmto testom prejdete, môžete veriť vo svoju inteligenciu.

Vizuálny test: „Nájdete srdce na nasledujúcom obrázku?“

Nižšie máte obrázok zložený z pekných kvetov. Všimli ste si, že mačka je jediná, ktorá nie je vo vzťahu, ale ktorá sa miluje cez zrkadlo? Ak ste si všimli tento detail, mali by ste si na tomto obrázku všimnúť ďalší skrytejší detail. Pozorne ho sledujte a pokúste sa medzi všetkými tými kvetmi nájsť srdce. Zmerajte si čas, za aký zvládnete tento vizuálny test.

Čtěte také  Ste podpornou osobou alebo ste osamelý človek?

Sgfix.sk

Vizuálny test: správna odpoveď

Géniom trvalo 5 sekúnd, kým našli srdce ukryté na tomto obrázkuA čo vy? Ak ste urobili to isté, musíte byť jedným z nich. Ak nie, ako dlho vám trvalo identifikovať srdce?

Riešenie

Ukážeme vám umiestnenie tohto srdiečka na obrázkoch. Bolo ťažké ho nájsť kvôli jeho veľkosti a farbe, ktorú by ste si mohli pomýliť s kvetmi okolo neho. Tu je riešenie na obrázkoch:

Sgfix.sk

Ak sa vám táto vizuálna hádanka páčila, neváhajte a vyzvite s ňou svojich priateľov a rodinu, aby ste zistili, či sú na tom lepšie ako vy! Skúsenosti si môžete zopakovať aj tak, že sa pustíte do novej výzvy a využijete príležitosť na trénovanie mozgu a zmyslov.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej