Home » Testy » Ste génius? Zistite to tak, že sa pokúsite zistiť, ktorý z týchto mladých mužov nesie najväčší náklad.

Ste génius? Zistite to tak, že sa pokúsite zistiť, ktorý z týchto mladých mužov nesie najväčší náklad.

Je dôležité uvedomiť si svoje schopnosti, a preto vám ponúkame možnosť absolvovať IQ test. Nebude to trvať dlho a malý bonus: dokonca sa budete môcť aj zabaviť. Zhlboka sa nadýchnite a spustite test hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Čo je IQ test?

Tu sa vás opýtame napozrite sa na obrázok, ktorý vám ukážeme. Tu môžete vidieť traja muži nesúci drevo. Preto musíte analyzovať každý detail obrazu, aby ste určili ktorý z troch mužov nesie najťažší náklad. Pokúste sa uvažovať logicky a s rozumom. Snažte sa zostať čo najviac sústredení, aby ste mali čo najväčšiu šancu dokázať, že ste naozaj inteligentní.

Čtěte také  Vizuálna úloha: na tomto obrázku je skrytá druhá tvár, vidíte ju?

©Fondaction-alsace

Prečo si robiť IQ test?

IQ testy ktoré môžete nájsť na internete, môžu byť dvojnásobne užitočné. Na jednej strane vám umožnia baviť sa keďže testy majú podobu hry. Ich zábavný aspekt vám umožní uvoľniť sa a relaxovať. Na druhej strane pomáhajú zlepšiť kognitívne schopnosti ako schopnosť sústrediť sa alebo zmysel pre logiku. Slúžia ako cvičenie pre stimulujú mozog a udržujú ho aktívny.

Teraz je čas poskytnúť vám riešenie.

Predstavujeme náš gratulácie všetkým, ktorí úspešne absolvovali tento IQ test. Sme naozaj ohromení vašou inteligenciou. Tí z vás, ktorým sa nepodarilo nájsť správnu odpoveď, sa nemusia báť, pomôžeme vám to pochopiť. Aby ste tak mohli urobiť, vyzývame vás, aby ste pozrite sa na obrázok ešte raz a sústreďte sa na výrazy tváre mladých mužov na obrázku. Iba ten uprostred sa od ostatných líši tým, že nesie oveľa ťažší náklad.

Čtěte také  Na spočítanie dier v tomto klobúku máte 7 sekúnd!

©Fondaction-alsace

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil, ak áno, pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach aby si šťastie mohli vyskúšať aj vaši priatelia a rodina.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej