Home » Testy » Sú medzi týmito dvoma obrázkami skryté 3 rozdiely? Dokážu to len 2 z 10 ľudí!

Sú medzi týmito dvoma obrázkami skryté 3 rozdiely? Dokážu to len 2 z 10 ľudí!

Na dvoch obrázkoch nižšie kde dievčatko zaspí počas revízie, sú skryté 3 rozdiely. Vedeli ste, že skupina vedcov uskutočnila vedeckú štúdiu, aby zistila, v akom čase je náš mozog najvýkonnejší? Výsledky sú pomerne prekvapivé a v rozpore s tým, čo sme si mysleli, nie ráno sme najkoncentrovanejší. Naše mozgy sú najbystrejšie v skorých popoludňajších hodinách okolo 13.30 hod. Škoda pre toto dievčatko, ktoré musí zostať hore celú noc!

Zlepšite si zrakovú ostrosť a nájdite rozdiely

Hra na rozdiely je klasika, ktorú máme všetci radi. Je to zábavná hra pre každého. Pravidlá sú jednoduché, stačí len nájsť rozdiely medzi dvoma obrázkami. Dnešný test nadväzuje na tento koncept, hoci táto hra je pre väčšinu z nás jednoduchá, pre mladších môže byť trochu náročná.

Čtěte také  Test osobnosti: čo o vás prezrádza vaša poloha počas spánku?

Mixxradio

Avšak, to môže byť veľmi prospešné pre nich umožňuje im posúdiť ich koncentráciu a schopnosť všímať si detaily. Môžete to však urobiť ako rodina a pomôcť tak svojmu dieťaťu. Táto hra môže byť pre každého nezabudnuteľnou chvíľou relaxu. Deti sa tiež môžu naučiť pracovať v tíme a sústrediť sa na spoločnú úlohu. Okrem toho môže byť táto hra pre dospelých skvelým spôsobom, ako sa uvoľniť a odpútať od každodenného života.

3 rozdiely, ktoré bolo potrebné nájsť

Ste pripravení hrať sa so svojou rodinou? Potom vám ponúkame niekoľko pravidiel, ktoré môžete pridať, aby bola táto hra ešte zábavnejšia. Po prvé, pri hľadaní rozdielov sa môžu všetci striedať alebo ak niekto nájde rozdiel, môže ho povedať nahlas.

Čtěte také  Koľko je celkovo štvorcov? Nájdite odpoveď za menej ako 50 sekúnd?

Každý nájdený rozdiel sa rovná jednému bodu a kto má na konci hry najviac bodov, vyhráva hru.

Je dôležité sústrediť sa a pozerať sa na oba obrázky ako na celok, pretože rozdiely sú často jemné a takmer nepostrehnuteľné.

Môžete tiež pridať časovanie spestrenie hry. Nezabudnite, že najdôležitejšie je, aby ste sa pri tejto veľmi priateľskej hre bavili.

Riešenie

Máte tri rozdiely? Gratulujeme! Máte orlie oko a neuveriteľnú schopnosť nájsť detaily. Ak nie, tu je riešenie na obrázkoch.

©Mixxradio

Ak sa vám tento test páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi!

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej