Home » Testy » Test osobnosti: Odpúšťate?

Test osobnosti: Odpúšťate?

Tento osobnostný test vám pomôže odhaliť určité črty vašej osobnosti.

Dnešný test vám pomôže odhaliť črtu vašej osobnosti: dokážete odpúšťať alebo nie? Je pravda, že pre niektorých ľudí môže byť odpúšťanie ťažké, zatiaľ čo pre iných je prirodzené a ľahké.

Predstavenie osobnostného testu

Dnešný test je celkom jednoduchý. Všetko, čo musíte urobiť, je pozorne sa pozrieť na obrázok, ktorý je vám predložený. Tvorí ho niekoľko motýľov rôznych farieb. Ak chcete rozpoznať svoju povahovú črtu, musíte si jednoducho vybrať jedného z týchto motýľov, toho, ktorý sa vám páči. Výber, ktorý urobíte, určí vašu osobnosť. Počas testu je preto dôležité sústrediť sa a odložiť rozptýlenie.

© Pextex

Modrý motýľ

Tento motýľ predstavuje ľudí, ktorí majú tendenciu odísť, keď im niekto ublíži alebo ich zraní. Sú presvedčení, že je to to najlepšie, čo môžu urobiť, aby sa vyhli ďalšiemu zraneniu. Tento typ rozhodnutia môže byť v mnohých situáciách správny.

Čtěte také  Optická ilúzia: jedna z tvárí je iná ako ostatné, máte 30 sekúnd na to, aby ste ju našli!

Zelený motýľ

Predstavuje ľudí, ktorí majú tendenciu klásť svojich blízkych na prvé miesto. Máte ich tak radi, že vám príde normálne im odpustiť. Ste si vedomí toho, že mýliť sa je ľudské a že je lepšie dať druhú šancu.

Červený motýľ

Ak ste si vybrali červeného motýľa, ukazuje to, že nie ste naivný človek a že sa nenecháte ľahko oklamať, najmä náhlymi zmenami. Máte tiež sklon byť podozrievaví voči výhovorkám, ktoré nie sú sprevádzané úprimnými činmi. Ľudí, ktorí vás sklamali, radšej necháte odísť, pretože sa za nimi neradi naháňate.

Oranžový motýľ

Ak ste si vybrali oranžového motýľa, znamená to, že sa za každú cenu vyhýbate komplikovaniu života s ľuďmi, ktorí vám ublížili. Vaším riešením je od nich odísť, aby ste sa vyhli ďalším problémom. Obraciate nový list a snažíte sa ísť ďalej, ale to neznamená, že ľahko zabudnete na ublíženie, ktoré vám spôsobili. Preto je pre vás ťažké zbaviť sa zášti a horkosti, ktoré vám zožierajú srdce.

Čtěte také  To, čo na tomto obrázku vidíte ako prvé, odhalí niektoré vaše povahové črty.

Fialový motýľ

Ak ste si vybrali tohto motýľa, znamená to, že je pre vás ťažké odpustiť. Máte sklon prosiť karmu, aby urobila svoje. Tým si však utrpenie a bolesť držíte v pamäti. To je prekážkou vášho šťastia. Preto je lepšie ísť vpred a nezostávať v minulosti.

Ak sa vám tento test osobnosti páčil, neváhajte sa oň podeliť so svojimi priateľmi.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen