Home » Testy » Test osobnosti: Vyberte si skupinu a zistite, ktorých priateľov potrebujete

Test osobnosti: Vyberte si skupinu a zistite, ktorých priateľov potrebujete

Dnešný test určuje typ priateľa, ktorého hľadáte. Ste človek, ktorý sa rád zabáva, alebo tichý človek? Zistite to hneď výberom jedného z obrázkov.

©Fondaction-alsace

Číslo skupiny 1

Ak ste si vybrali prvú skupinu, znamená to, že ste človek, ktorý sa rád delí o dobré chvíle s priateľmi. Radi si vymieňate názory na rôzne témy, zdieľate nápady a názory. Vaša skupina neustále diskutuje a to každého z vás rozvíja kultúrne, ale aj intelektuálne.

Skupina číslo 2

Ak ste si vybrali druhú skupinu, znamená to, že ste človek, ktorý rád vykonáva skupinové aktivity. Tieto aktivity sú zvyčajne jednoduché, ale môžu byť veľmi príjemné a zábavné. Môže to byť popoludňajšia prechádzka alebo výlet s priateľmi.

Čtěte také  Test zraku: Dokážte, že máte ostrý zrak. Kde je manžel starej mamy?

Skupina číslo 3

Ak ste si vybrali tretiu skupinu, znamená to, že sa s priateľmi radi stretávate bez ohľadu na kontext alebo činnosť. Tieto chvíle vám ponúkajú chvíle uvoľnenia a zdieľania. Radšej si užívate život a svojich priateľov v reálnom živote ako pri zdieľaní vo virtuálnom svete.

Skupina číslo 4

Ak ste si vybrali štvrtú skupinu, znamená to, že vy a vaši priatelia radi zdieľate nejakú činnosť. Napríklad radi hráte karty a spoločne sa zabávate.

Skupina číslo 5

Ak ste si vybrali piatu skupinu, znamená to, že vy a vaši priatelia obľubujete televízne večierky. Radi tiež sledujete najnovšie filmy alebo relaxujete pri televíznych seriáloch. Najnovšie novinky sú pre vás povinnou jazdou.

Čtěte také  Test osobnosti: Pomocou tohto obrázku odhalíme črtu vašej osobnosti.

Skupina číslo 6

Ak ste si vybrali šiestu skupinu, znamená to, že ste človek, ktorý sa rád hýbe a zabáva. Vy a vaši priatelia ste temperamentní a vždy ste pripravení na živý a zábavný večer. Medzi vaše aktivity patrí návšteva klubov, koncertov alebo školských večierkov.

Skupina číslo 7

Ak ste si vybrali siedmu skupinu, znamená to, že ste človek, ktorý má rád kulinárske zážitky. Radi chodíte do reštaurácií a objavujete nové recepty a miesta. Neradi však chodíte sami. O svoje kulinárske zážitky a dobrodružstvá sa radi delíte.

Skupina číslo 8

Ak ste si vybrali ôsmu skupinu, znamená to, že ste domáci. Máte priateľov, ale väčšinou sa s nimi rozprávate virtuálne. Ste aktívnym členom sociálnych sietí.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej