Home » Testy » Test osobnosti: Vyberte si skupinu a zistite, ktorých priateľov potrebujete

Test osobnosti: Vyberte si skupinu a zistite, ktorých priateľov potrebujete

Dnešný test určuje typ priateľa, ktorého hľadáte. Ste človek, ktorý sa rád zabáva, alebo tichý človek? Zistite to hneď výberom jedného z obrázkov.

©Fondaction-alsace

Číslo skupiny 1

Ak ste si vybrali prvú skupinu, znamená to, že ste človek, ktorý sa rád delí o dobré chvíle s priateľmi. Radi si vymieňate názory na rôzne témy, zdieľate nápady a názory. Vaša skupina neustále diskutuje a to každého z vás rozvíja kultúrne, ale aj intelektuálne.

Skupina číslo 2

Ak ste si vybrali druhú skupinu, znamená to, že ste človek, ktorý rád vykonáva skupinové aktivity. Tieto aktivity sú zvyčajne jednoduché, ale môžu byť veľmi príjemné a zábavné. Môže to byť popoludňajšia prechádzka alebo výlet s priateľmi.

Čtěte také  Tento osobnostný test vám prezradí veľa o vašom živote!

Skupina číslo 3

Ak ste si vybrali tretiu skupinu, znamená to, že sa s priateľmi radi stretávate bez ohľadu na kontext alebo činnosť. Tieto chvíle vám ponúkajú chvíle uvoľnenia a zdieľania. Radšej si užívate život a svojich priateľov v reálnom živote ako pri zdieľaní vo virtuálnom svete.

Skupina číslo 4

Ak ste si vybrali štvrtú skupinu, znamená to, že vy a vaši priatelia radi zdieľate nejakú činnosť. Napríklad radi hráte karty a spoločne sa zabávate.

Skupina číslo 5

Ak ste si vybrali piatu skupinu, znamená to, že vy a vaši priatelia obľubujete televízne večierky. Radi tiež sledujete najnovšie filmy alebo relaxujete pri televíznych seriáloch. Najnovšie novinky sú pre vás povinnou jazdou.

Čtěte také  Na tomto obrázku sa skrýva číslo 6. Odhaľte to za menej ako 10 sekúnd!

Skupina číslo 6

Ak ste si vybrali šiestu skupinu, znamená to, že ste človek, ktorý sa rád hýbe a zabáva. Vy a vaši priatelia ste temperamentní a vždy ste pripravení na živý a zábavný večer. Medzi vaše aktivity patrí návšteva klubov, koncertov alebo školských večierkov.

Skupina číslo 7

Ak ste si vybrali siedmu skupinu, znamená to, že ste človek, ktorý má rád kulinárske zážitky. Radi chodíte do reštaurácií a objavujete nové recepty a miesta. Neradi však chodíte sami. O svoje kulinárske zážitky a dobrodružstvá sa radi delíte.

Skupina číslo 8

Ak ste si vybrali ôsmu skupinu, znamená to, že ste domáci. Máte priateľov, ale väčšinou sa s nimi rozprávate virtuálne. Ste aktívnym členom sociálnych sietí.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej