Home » Testy » Test osobnosti: Zistite črty svojej povahy podľa toho, ako držíte mobilný telefón

Test osobnosti: Zistite črty svojej povahy podľa toho, ako držíte mobilný telefón

Dnešný test osobnosti je pomerne jednoduchý. Pozostáva z identifikovať spôsob, akým držíte a používate svoj smartfón a zistite, čo to znamená. Táto úloha vám zaberie len niekoľko sekúnd a odhalíte tak svoju povahovú črtu a spôsob, akým sa správate k ostatným.

©Fondaction-alsace

Držte telefón jednou rukou

To znamená, že ste mimoriadne sebavedomý človek. Ste pripravení riskovať všetko s plnou znalosťou faktov, čo vám pomôže dosiahnuť požadované výsledky. Na druhej strane, vo svojich vzťahoch ste úplne opačný. Máte tendenciu venovať čas tomu, aby ste pochopili, či túto osobu vo svojom živote potrebujete alebo nie. Až potom prijmete rozhodnutie vstúpiť do vzťahu.

Držte telefón jednou rukou a jedným palcom

To znamená, že ste intuitívny, inteligentný a rozumný. Ste zvyknutý robiť veci opatrne a premýšľať predtým, ako začnete konať. Preto je veľmi ťažké vás oklamať. Na druhej strane, v milostnom živote ste dosť impulzívny. Nechávate sa unášať a počúvate všetko, čo vám partner povie, čo môže poškodiť váš vlastný vzťah.

Čtěte také  Myslíte si, že váš mozog je bystrý? Otestujte si svoju logiku v súťaži. Premeňte tri na šesť bez toho, aby ste ich rozbili, a dokážte svoju mentálnu obratnosť!

Držíte telefón oboma rukami

To znamená, že máte radi rýchlosť. Ste rýchli, efektívni a pripravení okamžite prijímať rozhodnutia.. Ste typ človeka, ktorý sa ľahko prispôsobuje meniacemu sa prostrediu a v nových podmienkach konáte efektívne. Na druhej strane sa táto efektívnosť úplne vytráca, keď ide o lásku. Často máte tendenciu zlyhávať pri oslovovaní osoby, ktorá sa vám páči, kvôli vašej sebadôvere. To môže vášho potenciálneho partnera odradiť.

Držte telefón jednou rukou a ukazovákom

To znamená, že ste kreatívny človek. Máš skvelé nápady, ktoré sa snažíš realizovať v živote, a si v tom celkom dobrý. Radi sa izolujete, aby ste zhromaždili všetky svoje nápady a vytvorili nové majstrovské dielo, ktoré ohromí celý svet. Vaša kreativita sa však vo vzťahoch mení na plachosť. To vám vo všeobecnosti bráni nadväzovať nové kontakty. Napriek tomu, keď vás niekto lepšie spozná, určite ho prekvapí vaša osobnosť.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej