Home » Testy » Test osobnosti: Zistite svoje pozitívne a negatívne stránky na základe obľúbených farieb!

Test osobnosti: Zistite svoje pozitívne a negatívne stránky na základe obľúbených farieb!

Dnešný test osobnosti je ideálny pre určiť svoj psychologický profil aby ste sa lepšie spoznali. Je prezentovaný vo forme testu založeného na analýze vašej obľúbenej farby. Takto lepšie spoznáte sami seba, musíte si vybrať jednu zo štyroch základných farieb, ktoré sú v tomto psychologickom teste uvedené: žltá, modrá, červená a zelená.

©Fondaction-alsace

Žltá

Ak je žltá vaša obľúbená farba, znamená to, že ste človek s pozitívnou stránkou. Ste optimistickí, takže pobyt vo vašej blízkosti robí život pozitívnym. Na každej situácii máte tendenciu vidieť tú dobrú stránku, takže vás ostatní často využívajú ako oporu. Nie je prekvapujúce, že vás blízki žiadajú o radu. Vaša povaha spôsobuje, že v ľuďoch vidíte len to dobré a nevšímate si ich škaredosť. To môže byť nebezpečné, pretože sa vám to neskôr môže vypomstiť. Je to preto, lebo, prílišná dôvera k ľuďom môže byť tiež považovaná za negatívnu povahovú črtu.

Čtěte také  Dokázali by ste túto matematickú úlohu vyriešiť za menej ako 30 sekúnd?

Modrá

Ak je modrá vaša obľúbená farba, znamená to, že ste múdry a zrelý človek. Ste tiež mysliteľ, takže máte tendenciu strácať sa vo svojich myšlienkach a v predsudkoch svojho mozgu. Negatívnou stránkou modrých milencov je, že radi snívajú. Vaša melancholická stránka je silnejšia ako u priemerného človeka. Inými slovami, zádumčivosť je vaším každodenným zvykom.

Červená

Ak sa vám páči červená farba, znamená to, že ste človek s tvorivou mysľou. Máte veľa nápadov a ste usilovní. Vaša kreativita je určite výhodou, ale v niektorých situáciách môže byť vašou najväčšou slabinou. Negatívnou stránkou vašej povahy je, že máte tendenciu sústrediť sa na jednu vec na dlhý čas. Napríklad, je pre vás ťažké robiť niekoľko vecí naraz.

Čtěte také  Test osobnosti: Čo urobíte v tejto situácii ako prvé?

Zelená

Ak je vaša obľúbená farba zelená, znamená to, že ste uvoľnený, pokojný človek, ktorý si rád užíva život. Dobrou vlastnosťou vašej povahy je, že sa nedáte ľahko deprimovať. V skutočnosti ste sa rozhodli prijať život taký, aký je, tým, že sa necháte unášať prúdom. To môže naznačovať, že vaším negatívnym bodom je to, že nechávate žiť bez ambícií. To z vás robí človeka, ktorý nemá štruktúrovaný život.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej