Home » Testy » Test zraku: Dokážte, že máte ostrý zrak. Kde je manžel starej mamy?

Test zraku: Dokážte, že máte ostrý zrak. Kde je manžel starej mamy?

Niekedy naše oči nedokážu postrehnúť ani tie najviditeľnejšie detaily, ktoré máme priamo pod nosom. Za takýchto okolností sa len ľudia s dobrým pozorovacím talentom a sústredenie. Myslíte si, že patríte do tejto kategórie ľudí, ktorí dokážu bez problémov vidieť aj tie najmenšie detaily ? Dokážte si to sami, vyriešte tento test!

Vizuálny test: „Kde je dedko na tomto obrázku?

Nižšie môžete pozrite si obrázok usmievajúcej sa babičky, ktorá polieva rastliny vo svojej záhrade. Viete, prečo sa usmieva? Kvôli svojmu milencovi, jej manžel nie je ďaleko! Ale kde sa skrýva? Je na vás, aby ste ho našli a pomohli tejto babičke udržať si úsmev. Kde sa podľa vás skrýva jej manžel? Na premyslenie a správnu odpoveď na túto otázku máte 20 sekúnd!

Čtěte také  Len dostatočne pedantný človek nájde darček ľahko za menej ako 10 sekúnd!

©Fondaction-alsace

Teraz ste na rade vy!

IQ test: odpoveď

Tak čo, myslíte si, že ste vyriešili dnešnú vizuálnu hádanku a umožnili tak babičke pripojiť sa k svojmu manželovi? Najprv si overte, či ste uviedli správnu odpoveď, porovnaním svojej logiky s riešením, ktoré vám odhalíme nižšie.

Riešenie

Ak sa pozorne pozriete na ľavú stranu obrázka, uvidíte, že babičkin manžel sa skrýva za veľkým stromom v záhrade. Nižšie je riešenie na obrázkoch!

©Fondaction-alsace

Ak sa vám podarilo nájsť dedka v tejto vizuálnej hádanke, znamená to, že ste génius. so zmyslom pre pozorovanie ! Výborne! Ak sa vám to nepodarilo, zvážte pravidelné precvičovanie zraku pomocou zrakových testov, ktoré sú rovnako stimulujúce ako ten, ktorý ste práve vykonali. Uvidíte, že časom bude vaša vizuálna a kognitívna výkonnosť vyššia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej