Home » Horoskop » Týždenný horoskop na pondelok 17 až nedeľu 23: Týždeň na odvážne rozhodnutia!

Týždenný horoskop na pondelok 17 až nedeľu 23: Týždeň na odvážne rozhodnutia!

Pripravte sa na týždeň plný prekvapení pre 12 znamení zverokruhu!

Každý má rád prehľad o tom, čo sa deje a čo sa chystá. A čo je lepší spôsob, ako nás upozorniť, ako astrologické predpovede?

Zistite, čo hovoria hviezdy, a získajte konkrétne informácie pre každé z 12 znamení zverokruhu na týždeň od 17. do 23. apríla 2023. Možno vás čaká týždeň plný prekvapení!

Každé znamenie zverokruhu je ovplyvňované inými planétami a konšteláciami, čo znamená, že pre každé znamenie existujú jedinečné príležitosti, prekážky a šance. Zatiaľ čo niektoré znamenia môžu mať úspešný týždeň, iné môžu čeliť osobným alebo profesionálnym výzvam.

Preto si zistením svojho týždenného horoskopu môžete svoj týždeň primerane pripraviť. Získané rady vám umožnia lepšie pochopiť váš život a výzvy, ktorým budete tento týždeň čeliť.

Pripravte sa teda na týždeň plný prekvapení pre 12 znamení zverokruhu!

Týždenný horoskop Barana (21. marec – 19. apríl)

Tento týždeň ste pripravení na útok, Barani! Vaša energia a kreativita sú na vrchole. Využite túto silu a pustite sa do projektov, ktoré vás motivujú. Máte veľkú odvahu čeliť výzvam a prekážkam. Držte hlavu vysoko a verte svojim schopnostiam. Buďte hrdí na to, čo dosiahnete. Vaše nadšenie a optimizmus sú nákazlivé. Podeľte sa o svoju radosť a nadšenie s ostatnými!

Týždenný horoskop Býka (21. apríl – 21. máj)

Tento týždeň budú mať Býci veľmi priaznivé postavenie. Pri svojich rozhodnutiach budete mať podporu hviezd a preukážete veľkú istotu. Budete oveľa sebavedomejší a schopní robiť správne rozhodnutia. Využite to na to, aby ste si stanovili nové výzvy a trochu viac sa odvážili. Okrem toho budete mať prospech z podpory druhých, a to vám pomôže pokročiť vo vašich projektoch. Tento týždeň bude ideálny na skúšanie nových vecí a dosahovanie pokroku.

Týždenný horoskop pre Blížencov (21. mája – 20. júna)

Tento týždeň sa Blížencom odporúča, aby sa vrhli do práce a verili vo svoje schopnosti dosiahnuť svoje sny. Nedovoľte, aby vás pochybnosti zastavili. Ste vynaliezaví a veľmi kreatívni, preto sa nebojte riskovať! Pri dosahovaní svojich cieľov sa môžete spoľahnúť na svoje komunikačné schopnosti. Dávajte si však pozor na zlé vplyvy a prostredie, ktoré vás môže destabilizovať. Zostaňte sústredení a buďte opatrní.

Čtěte také  Horoskop na 4. apríla 2023: Vytvorte si priestor pre optimizmus a kreativitu pre lepšiu budúcnosť!

Týždenný horoskop Raka (22. júna – 22. júla)

Tento týždeň budú zrodenci Raka sebavedomejší a odvážnejší ako zvyčajne. Budete cítiť potrebu stáť si za svojimi názormi a podstupovať vypočítavé riziká. Vaša intuícia bude veľmi presná a pomôže vám robiť správne rozhodnutia. Je však dôležité, aby ste sa nenechali premôcť emóciami. Zachovajte pokoj a nerobte unáhlené rozhodnutia. Dôjde k zlepšeniu vašich vzťahov s ostatnými a k väčšej otvorenosti mysle. Využite tento čas na obnovenie kontaktov s tými, na ktorých vám záleží, a na budovanie sebadôvery.

Týždenný horoskop Leva (23. júla – 22. augusta)

Tento týždeň by mal Lev pocítiť pozitívnu a intuitívnu energiu. Budete schopní vidieť jasnú cestu vpred a budete mať odvahu začať. Vaša kreativita bude stimulovaná a budete schopní nájsť inovatívne riešenia svojich problémov. Využite túto energiu na to, aby ste riskovali a realizovali svoje sny. Vaši priatelia a rodina budú podporovať vaše ambície a ponúknu vám svoju bezpodmienečnú podporu. Dúfajme, že tento týždeň bude plný radosti a lásky!

Týždenný horoskop pre Panny (24. august – 23. september)

V poslednom čase ste boli veľmi zaneprázdnení, takže tento týždeň by mohol byť dobrou príležitosťou na oddych a relaxáciu. Dostane sa vám povzbudenia od ľudí, ktorí vás majú radi a oceňujú vašu prácu. Je to vhodný čas na to, aby ste sa zamerali na svoje ciele a preskúmali nové príležitosti. Nenechajte sa ovládnuť stresom ani starosťami, zostaňte pokojní a sebavedomí. Užívajte si chvíle a starajte sa o svoje emocionálne a fyzické zdravie. Vaša vytrvalosť sa vám vyplatí a vaše organizačné schopnosti sa vám budú hodiť.

Týždenný horoskop pre Váhy (23. septembra – 22. októbra)

Tento týždeň sa vám odporúča počúvať svoju intuíciu. Ak sa vám niečo nezdá, počúvajte tento nepríjemný pocit. Vaše komunikačné schopnosti sa vám budú hodiť pri riešení komplikovanej situácie. Vyhnite sa prílišnej náročnosti alebo kritike ľudí okolo vás. Ak sú ľudia okolo vás príčinou nepríjemnej situácie, snažte sa ich pochopiť a nájsť konštruktívne riešenia. Snažte sa o tieto ťažké chvíle podeliť s blízkymi a nebuďte na seba príliš prísni. Váš zdravý rozum a citlivosť zvíťazia!

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par AuraRosaStudio (@aurarosa_studio)

Týždenný horoskop pre Škorpióna (24. október – 22. november)

Tento týždeň budete mať príležitosť nahlas a jasne vyjadriť, čo máte na srdci! Budete mať silu presadiť sa a dať o sebe vedieť. Využite tento pozitívny impulz na to, aby ste sa pohli vpred a sledovali ciele, ktoré sú pre vás dôležité. Nechajte svoje emócie, aby viedli vašu cestu, a zotrvajte na nej aj vtedy, keď to bude ťažké. Dôverujte svojej intuícii a buďte hrdí na svoje odhodlanie!

Čtěte také  Horoskop na 10. apríla 2023: Objavte, čo vesmír pripravil pre 12 znamení zverokruhu!

Týždenný horoskop pre Strelca (22. november – 21. december)

Tento týždeň sa Strelcom odporúča, aby si našli čas na hlboké zamyslenie a dôkladne zvážili svoje rozhodnutia. Možno vás čaká niekoľko dôležitých rozhodnutí, preto sa neponáhľajte. Skôr ako začnete konať, venujte čas premýšľaniu a plánovaniu. Nedovoľte, aby vás premohli emócie. Zistíte, že vám to z dlhodobého hľadiska dobre poslúži. Potom si budete môcť vychutnávať plody svojho úsilia a žať výhody svojho odhodlania.

Týždenný horoskop Kozoroha (22. december – 20. január)

Tento týždeň sa Kozorožcom odporúča, aby odložili tlaky a povinnosti a zamerali sa na svoje túžby. Vaša energia je teraz veľmi silná a tento čas by ste mali využiť na to, aby ste sa znovu sústredili a premýšľali o svojich cieľoch. Príležitosti sú tu, tak urobte prvý krok a využite ich! Nedovoľte, aby vám stres alebo starosti zabránili jasne vidieť, čo vám môže ponúknuť vaša budúcnosť. Dôverujte svojej intuícii a prekračujte svoje hranice. Toto je ideálny čas na začatie nového projektu alebo na prijatie veľkého rozhodnutia. Veľa šťastia!

Čtěte také  Horoskop na 19. marca 2023: Pripravte sa, ideme na to!

Týždenný horoskop pre Vodnára (21. január – 19. február)

Tento týždeň by mohli byť ľudia v znamení Vodnára veľmi zaneprázdnení a možno aj trochu vystresovaní. Nebude to ľahké obdobie, ale budete schopní tvrdo pracovať a vyriešiť všetky problémy, ktoré vám prídu do cesty. Snažte sa ustúpiť a konať múdro, aby ste sa vyhli impulzívnym rozhodnutiam. Môžete tiež nájsť kreatívnejšie riešenie problému tým, že budete premýšľať o netradičných nápadoch. Nezabudnite si nájsť čas pre seba a oddýchnuť si, aby ste do ďalšieho týždňa vstúpili s novými silami!

Týždenný horoskop pre Ryby (19. február – 20. marec)

Tento týždeň sú Ryby premenlivejšie a nervóznejšie ako zvyčajne. Môžete sa cítiť veľmi zaskočení niektorými vecami. Nebojte sa, je to normálne! Potrebujete urobiť krok späť a znovu sa sústrediť na svoje ciele. Je to vhodný čas na to, aby ste sa zamysleli nad tým, čo naozaj chcete vo svojom živote urobiť, a našli spôsob, ako to dosiahnuť. Nebojte sa zmien a dôverujte si!

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen