Home » Testy » Ukážte všetkým, akí ste šikovní, presunutím zápalky tak, aby ste vytvorili štvoruholník.

Ukážte všetkým, akí ste šikovní, presunutím zápalky tak, aby ste vytvorili štvoruholník.

Čo tak vyskúšať si svoje intelektuálne schopnosti? Tento IQ test ktorý vám dnes ponúkame, vám umožní zabaviť sa a zároveň zhodnotiť seba samého. Je to ideálna príležitosť, ako rozumne využiť svoj čas. Sústreďte sa a potom spustite test.

Čo je IQ test?

Pre zhodnoťte svoju inteligenciuUkážeme vám trojuholník vytvorený z troch zápaliek. Požiadame vás, aby ste presunúť jednu zo zápaliek tak, aby vznikol štvoruholník. Môže sa to zdať ťažké, keď máte len tri zápalky. Ak sa však budete sústrediť a vytrváte, podarí sa vám to. Snažte sa byť kreatívni a urobte niekoľko pokusov. Dokážete tak, že ste naozaj inteligentný človek.

Čtěte také  Test osobnosti: Pomocou tohto obrázku odhalíme črtu vašej osobnosti.

Sgfix.sk

Prečo si robiť IQ test?

Testy IQ tohto druhu majú niekoľko využití. V prvom rade vám IQ testy umožnia rozumne využiť váš čas, pretože vám umožnia baviť sapodľa zhodnoťte sami seba a zlepšiť. Výsledkom je, majú podobu hry, nevzbudzujú dojem, že ide o test. Umožňuje vám zabaviť sa a na chvíľu si oddýchnuť. Týchto pár minút odpočinku pomáha znížiť úroveň stresu a úzkosti, a teda aj problémy s prepracovanosťou. IQ testy tiež poskytujú predstavu o silných a slabých stránkach človeka. Navyše sa tieto testy dajú použiť ako cvičenia, ktoré pomáhajú zlepšiť kognitívne schopnosti.

Test sa skončil, je čas pozrieť si odpoveď.

Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď. Vaše intelektuálne schopnosti na nás urobili veľký dojem.

Čtěte také  Koľko je celkovo štvorcov? Nájdite odpoveď za menej ako 50 sekúnd?

Tí z vás, ktorým sa nepodarilo nájsť riešenie, sa nemusíte obávať, pomôžeme vám. Stačilo presunúť zápalku z pravej strany do stredu tak, aby tvorila číslo 4, a bolo hotovo. Tu je riešenie na obrázkoch, aby ste si ho mohli lepšie predstaviť.

©Sgfix.sk

Predovšetkým, neváhajte zdieľať tento IQ test na svojich sieťach ak sa vám páčil.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej