Home » Testy » Vizuálna ilúzia: Nájdete na tomto obrázku slovo COPA? 90 % účastníkov tento test nezvládne!

Vizuálna ilúzia: Nájdete na tomto obrázku slovo COPA? 90 % účastníkov tento test nezvládne!

Je čas, aby ste si na pár minút oddýchli. Aby sme vám pomohli, navrhujeme vám urobiť si zábavný vizuálny test. Jeho cieľom je pomôcť vám uvoľniť sa a správne využiť čas. Sústreďte sa teda a pripravte sa na spustenie testu.

Aké sú pokyny pre tento zrakový test?

Na tento test budete potrebovať koncentráciu, výborné pozorovacie schopnosti a ostrý zrak. Zobrazí sa vám obrázok, na ktorom je niekoľkokrát napísané slovo CAPA. Obrázok bude dosť sýty a vy budete musieť medzi všetkými týmito slovami hľadať narušiteľa, a to slovo „COPA“. Táto vizuálna úloha je pomerne náročná a zvládnu ju len ľudia s veľmi dobrým zrakom. Ak chcete uspieť, budete musieť byť veľmi dôkladní a spoliehať sa na svoje vizuálne schopnosti.

Čtěte také  Test osobnosti: Vyberte si jedno z týchto zvierat a zistite, čo v hĺbke svojho vnútra naozaj chcete!
© Pextex

Aký zmysel má očné vyšetrenie?

Zrakové testy a výzvy, ako sú tieto, sú skvelou zábavou a veľmi zábavné. Sú skvelým relaxom na niekoľko minút počas dňa. Zrakové testy sú tiež užitočné na posúdenie viacerých aspektov zraku, napríklad zrakovej ostrosti, ale aj na testovanie zrakových zručností. Okrem toho ich možno použiť ako cvičenie na zlepšenie schopnosti sústrediť sa a vycibriť si pozorovacie schopnosti. Na záver je dôležité spomenúť, že vďaka internetu si môžete urobiť zrakový test kdekoľvek a kedykoľvek pomocou niekoľkých kliknutí.

Test sa skončil. Podarilo sa vám ho dokončiť?

V prvom rade by sme chceli zablahoželať tým, ktorí úspešne zvládli úlohu a našli tak slovo COPA. Určite ste veľmi dôkladní ľudia. Po druhé, je dôležité poďakovať všetkým účastníkom.

Čtěte také  Na nájdenie rozdielov v týchto dvoch obrázkoch máte 60 sekúnd.

A nakoniec, tým z vás, ktorým sa nepodarilo nájsť miesto, kde sa slovo nachádza, sa nemusíte obávať, pomôžeme vám ho nájsť. Za týmto účelom vás vyzývame, aby ste si obrázok pozreli ešte raz. Je pravda, že tento test je naozaj náročný a že na nájdenie votrelca musíte byť výborným pozorovateľom. S trochou trpezlivosti a sústredenia je však možné túto výzvu prekonať. Preto vás žiadame, aby ste sa sústredili na spodnú časť obrázka. Na treťom riadku odspodu nájdete slovo COPA. Na pomoc vám prinášame riešenie v podobe obrázkov.

© Pextex

Ak sa vám tento test páčil, pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach, aby si ho mohli vyskúšať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen