Home » Testy » Vizuálna úloha: Dokážete nájsť číslo „280“ medzi všetkými týmito číslami za menej ako 10 sekúnd?

Vizuálna úloha: Dokážete nájsť číslo „280“ medzi všetkými týmito číslami za menej ako 10 sekúnd?

Tu je vizuálny test, ktorý môžete urobiť sami alebo s priateľmi. Úloha dňa preverí vašu zrakovú ostrosť a pozorovací zmysel. Vďaka tomuto testu budete môcť zmerať svoju schopnosť vizuálneho vyhľadávania podľa času, ktorý vám trvá vyriešenie tejto vizuálnej hádanky.

Test inteligencie: „Nájdite číslo 280 za menej ako 10 sekúnd“.

Mnohí ľudia si mysleli, že túto vizuálnu hádanku dokážu vyriešiť za menej ako 10 sekúnd bez väčšej námahy. Nerobte to isté a nepodceňujte túto výzvu. Ak chcete vyhrať, budete musieť využiť svoje zdroje: maximálnu koncentráciu, stimulované neuróny a bystré oči. Myslíte si, že túto výzvu zvládnete?

Tu sú pokyny, ktoré musíte dodržať pri tomto teste. Máte presne 10 sekúnd na to, aby ste sa pozreli na nasledujúci obrázok a našli medzi všetkými týmito číslami číslo „280“. Nie je dovolené získať pomoc ani podvádzať posúvaním sa k riešeniu. Nebude vám poskytnutá ani nápoveda, pretože odpoveď musíte vypracovať vlastnými silami. Ste pripravení? Pozrite sa na nasledujúci obrázok a povedzte, kde sa medzi týmto zoznamom čísel 208 nachádza skryté číslo 280.

Čtěte také  Optická ilúzia: Dokážete, že máte výnimočné vizuálne schopnosti, a nájdete falošné logo Twitteru?
© Pextex

Aká je správna odpoveď?

To je všetko, vašich 10 sekúnd vypršalo. Je čas rozhodnúť, či ste inteligentný človek s dobrým pozorovacím talentom. Našli ste číslo 280? Ak nie, je to v poriadku. Obtiažnosť bola vysoká a bolo potrebné veľa sústredenia a výnimočných pozorovacích schopností, aby ste si všimli zámenu miesta číslic 0 a 8. Tento test vám aspoň poskytol niekoľko náročných cvičení pre váš mozog a oči. Určite ste zvedaví, kde bola ukrytá. Preto vám správnu odpoveď prezradíme nižšie.

Odpoveď

Číslo 280 sa nachádza v 5. riadku zdola a na 3. pozícii počítajúc sprava!

© Pextex

Ak sa vám napriek ťažkostiam podarilo rozpoznať číslo 280, dobre ste urobili! O vašej inteligencii a zrakovej ostrosti niet pochýb.

Čtěte také  Vizuálna výzva: Máte 15 sekúnd na to, aby ste našli vtáka ukrytého na tomto obrázku.

Ak sa vám táto vizuálna úloha páčila, pozývame vás na našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie mozgové úlohy!

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen