Home » Testy » Vizuálna úloha: Máte 60 sekúnd na to, aby ste našli 7 rozdielov v tejto skupine tučniakov!

Vizuálna úloha: Máte 60 sekúnd na to, aby ste našli 7 rozdielov v tejto skupine tučniakov!

Tento test zvýrazní vaše vizuálne schopnosti. Ak medzi týmito dvoma obrázkami nájdete 7 rozdielov, gratulujeme!

Na fotografiách, ktoré vám dnes ukážeme, sú veľmi pekné tučniaky. Vedeli ste, že tieto zvieratá môžu piť morskú vodu bez toho, aby ochoreli? Vďaka špeciálnym žľazám, ktoré sa u nich časom vyvinuli, dokážu tučniaky filtrovať morskú vodu. Neuveriteľná schopnosť, ktorá bude veľmi užitočná v najbližších rokoch.

V tomto súbore nájdete presne 7 rozdielov

Ak hľadáte zábavný spôsob, ako si skrátiť čas, máme pre vás túto vizuálnu hru. Je to zábavná kratochvíľa, ktorú si môžu užiť deti aj dospelí. Cieľ hry je jednoduchý: rozoznať rozdiely medzi dvoma obrázkami. Tento test si nevyžaduje veľa premýšľania. Namiesto toho sa musíte sústrediť na obrázok a posúvať svoje pozorovacie schopnosti. Táto hra je skvelým spôsobom, ako trénovať zrakové vnímanie a schopnosť všímať si detaily. Venujte hre niekoľko minút a možno budete prekvapení, aká zábavná môže byť. Tak si urobte prestávku a zahrajte sa.

Čtěte také  To, čo vidíte ako prvé, odhalí, či ste manipulatívna osoba.
© Pextex

Ako nájsť 7 rozdielov?

Nájsť rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami sa môže zdať ťažké vzhľadom na počet tučniakov a detailov. Ale buďte si istí, že to zvládne každý. Zároveň je to zaujímavá výzva. Najskôr sa uistite, že oba obrázky vidíte spolu. Potom si pozorne prezrite každý detail obrázkov a porovnajte ich vedľa seba.

Môžete začať tým, že sa pozriete na veľké rozdiely, ako sú tvary a farby, a potom prejsť na malé detaily, ako sú drobné, jemné zmeny. Rozdiely nemusia byť pre niektorých ľudí viditeľné. Venujte preto čas dôkladnému preštudovaniu každej časti obrázka. Ak máte problém nájsť rozdiely, skúste sa od obrázka na chvíľu vzdialiť a potom sa k nemu vrátiť.

Čtěte také  To, čo vidíte ako prvé na tomto obrázku, veľa vypovedá o vašej osobnosti!

Riešenie

Podarilo sa vám nájsť 7 rozdielov? Gratulujeme! Máte bystrý zrak a táto hra nemusela byť nevyhnutne jednoduchá. Najjemnejšie detaily boli tie, ktoré ste najmenej očakávali a mohlo si ich všimnúť len skúsené oko. Ak tieto detaily nevidíte, nebojte sa, odpoveď vám poskytneme na obrázkoch.

© Pextex

Je pre vás všetko jasnejšie? Ak áno, pozrite si náš ďalší vizuálny test, ktorý bude využívať rovnaký princíp.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen