Home » Testy » Vizuálna úloha: na tomto obrázku je skrytá druhá tvár, vidíte ju?

Vizuálna úloha: na tomto obrázku je skrytá druhá tvár, vidíte ju?

Tento test je určený na posúdenie vašich pozorovacích schopností. Iba tí najsilnejší dokážu nájsť druhú tvár.

Dnešnou úlohou je nájsť na tomto obrázku druhú tvár. Mimochodom, vedeli ste, že nášmu mozgu trvá len 100 ms, kým interpretuje charakter osoby na základe jej tváre. To znamená, že náš mozog môže mať odlišnú interpretáciu v závislosti od dizajnu tváre. V závislosti od určitých čŕt si teda môžete myslieť, že osoba je napríklad prísna alebo plachá. Po tejto minúte kultúry sa poďme hrať.

© Pextex

Nájsť tvár a rozvíjať svoje zručnosti

Nájsť tvár na tomto obrázku sa môže zdať ako jednoduchá úloha, ale v skutočnosti je to dosť zložité. Táto hra je výzvou na pozorovanie, ale musíte pri nej využiť aj svoje analytické schopnosti. Pri jej hľadaní musíte byť nápadití a nespoliehať sa len na svoju logiku. Odpoveď na tento test sa skrýva za tým, čo je viditeľné.

Čtěte také  Matematické puzzle: Otestujte svoju inteligenciu pomocou tejto úlohy!

Táto podnetná výzva je určená pre šikovných a pomáha zlepšiť niektoré vaše schopnosti a efektívne riešiť problémy.

Rozvíjaním svojich pozorovacích schopností v tejto hre môžete zlepšiť aj svoj intelektuálny potenciál. Budete si môcť všimnúť jemné zmeny vo svojom okolí a prispôsobiť sa im.

Kde sa na tomto obrázku nachádza tvár?

Táto úloha je mimoriadne náročná už preto, že samotný obrázok je zmesou viacerých tvarov. Farby navyše neboli vybrané náhodne a všetko je navrhnuté tak, aby ste sa cítili zmätene. Na tomto obrázku je tvár skrytá medzi niekoľkými prvkami, ktoré môžu odvádzať našu pozornosť. Ak ju chcete nájsť, musíte sa pozrieť na celý obrázok, aby ste ju spozorovali.

Čtěte také  To, čo vidíte ako prvé, odhalí, či ste manipulatívna osoba.

Tu je niekoľko dôležitých tipov, tvár je malá a môže splynúť s okolím. Potom hľadajte tvary, ktoré môžu byť v súlade s tvárou, napríklad zaoblené tvary očí alebo úst. Tvár môže byť na nečakanom mieste, čo sťažuje jej nájdenie. Na úspešné nájdenie tváre na tomto obrázku si vyhraďte čas a zachovajte si otvorenú myseľ. S trpezlivosťou a vytrvalosťou sa vám podarí nájsť tvár ukrytú na tomto obrázku.

Predkladáme vám riešenie

Zahliadli ste druhú tvár? Gratulujeme, máte našu poklonu, táto hra bola mimoriadne náročná. Ak nie, je to veľmi jednoduché, stačí otočiť obrázok hore nohami a uvidíte druhú tvár.

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen